#1 2010-11-12 23:06:00

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Wyspa Smocze Kły

Aickin

Jacht Aickin przybił do portu na wyspie Smocze Kły. Służba widząc jacht córki właściciela wyszła na powitanie. Rozłożono trap.
- Witaj, panienko w domu. Dawno panienki nie było. Coś panience usłużyć?
- Tak, jasne, jasne... - parsknęła zrzucając z siebie bluzę i zarzucając służącemu na głowę. - Weź to. A i jeszcze jedno. Rodziców nie ma?
- Państwo Daughter wypłynęli wczoraj o świcie. Wrócą za kilka miesięcy. Wspominali coś o przyjeździe panienki. Ale nie spodziewaliśmy się panienki tak szybko.
- Łoł, to niespodzianka, nie?! - odparła ironicznie patrząc na młodego nastolatka, jej sługę, z wyższością.
- Coś jeszcze dla panienki zrobić?
- Tak. Pod podkładem jest pewien chłopak. Chcę byście go mi dostarczyli do pokoju. Mojego pokoju.
- Tak, panienko. A czy związany ma być?
- Nie, puśćcie go wolno! No, oczywiście, że związany, idioto! - tutaj Aickin z całej siły uderzyła nastolatka w twarz.
- Wybacz mi panienko za pomyłkę - odparł odsuwając się do tyłu i kuląc lekko.
- Nie ma sprawy... - rzuciła zimno patrząc na niego gniewnym wzrokiem - Byle polecenie było spełnione. Bo znowu baty dostaniesz... Tym razem Ci nie odpuszczę...
- Tak, panienko. - powiedział niepewnie i wszedł na statek.
Aickin westchnęła. Po chwili usłyszała tłuczenie się. Odwróciła głowę i zobaczyła dwóch służących wyprowadzających Rhyden'a spod pokładu. Uśmiechnęła się pod nosem i udała do komnaty. Dam czekała na... więźnia...


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#2 2010-11-12 23:20:17

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Wyspa Smocze Kły

Zobaczyłem bardzo luksusową wyspę i ogromną ville. Dwóch młodych nastolatków, którzy zostali zbesztani przez okrutną Aickin zanieśli mnie do pokoju Aickin. Gdy tam dotarli wraz ze mną rzucili mnie na podłogę. Na drogo zdobionym krześle siedziała Aickin.
Co ze mną zrobisz?- spytałem patrząc  w jej wrogie oczy.

Offline

 

#3 2010-11-12 23:35:43

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Wyspa Smocze Kły

Aickin

Dziewczyna podeszła do chłopaka i kucnęła przy nim.
- Zabawię się... - uśmiechnęła się szyderczo - A zaczniemy od czegoś prostego. Hmm... Tylko gdzie ja to posiałam, hm? Cholera, w tym bałaganie nic nie można znaleźć! - blondyna zaczęła rozglądać się po półkach, przeszukiwać szuflady.
- O, tu jest! - powiedziała w końcu uradowana wyciągając z jednej szuflad małą, srebrną maszynkę wielkości przeciętnego buta. Z boku miała dość dużą korbkę, a z przodu cztery dziury różnej wielkości. Wyglądała po prostu jak duża... temperówka. Aickin podeszła z tym czymś do związanego chłopaka.
- Wstań... - powiedziała i podstawiła mu krzesło. Chłopak usiadł(oczywiście pod siłą Aickin(Ta, jaką tam siłą xd)).
Dziewczyna postawiła przed chłopakiem mały stolik. Stolik z kajdanami do przymocowania nadgarstków. Odwiązała mu z tyłu ręce i zakuła do stolika. Następnie wzięła małe ustrojstwo i postawiła przed jego dłońmi.
- Dobra, a teraz zacznie się zabawa... - zaśmiała się złowieszczo spoglądając na niego.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#4 2010-11-12 23:41:59

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Wyspa Smocze Kły

- Jesteś chora!- powiedziałem. Dziewczyna podeszła i uderzyła mnie w twarz.
- Skoro powiedziałem że wszystko zniosę to zniosę. Już wiedziałem że dziewczyna chce mi oderwać paznokcie. Przygotowałem się na ból.

Offline

 

#5 2010-11-12 23:47:32

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Wyspa Smocze Kły

Aickin

Aickin przysunęła "temperówkę" do dłoni chłopaka. Włożyła dwa jego palce do dziur w maszynce.
- Spokojnie, to zaboli tylko bardzo... - zachichotała złowieszczo i zaczęła bardzo powoli kręcić korbką. Małe pęsety w ustrojstwie zaczęły powolutku odczepiać paznokcie od paców zadając chłopakowi potworny ból.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#6 2010-11-12 23:51:27

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Wyspa Smocze Kły

Ból był okropny, krzyczałem bardzo głośno a Aickin się śmiała. Mimo potwornego bólu nie uroniłem łzy. Kręciła wolno maszynką a ból przeszywał całe ciało. W bólu spytałem:
- Ile jeszcze masz zamiar kręcić tym ustrojstwem!?

Offline

 

#7 2010-11-13 18:20:31

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Wyspa Smocze Kły

Aickin

- Długo, kochanie, długo... Aż nie będziesz wytrzymywał. Ale nie krępuj się. Krzycz. Rodziców nie ma, więc nikomu nie będziesz przeszkadzał... - odparła dziewczyna nie zaprzestając tortur. Uśmiechała się do chłopaka złowieszczo mając dziki wyraz oczu. Przyglądała mu się bacznie, aż w jednym momencie powiedziała cicho:
- Masz piękne oczy... - szepnęła.
Momentalnie puściła korbkę i czerwieniąc się okropnie odwróciła się.
- Znaczy... Emm... Umm... No... - czuła jak jej policzki zalewają się jeszcze większym rumieńcem.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#8 2010-11-14 16:48:36

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Wyspa Smocze Kły

- Nie mów do mnie kochanie psychiczna dziewczyno i nie patrz w moje oczy.
Nie wiedziałem o co chodzi tej dziewczynie, najpierw mnie torturuje teraz gada że mam ładne oczy.. Czułem że coś jest nie tak.
- Dobra! Koniec głupich żartów odwróć się i powiedz o co ci chodzi dokładnie.- odpowiedziałem.

Offline

 

#9 2010-11-14 18:14:59

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Wyspa Smocze Kły

(Off: Post z zażaleniem od Nelki... Bo mi tu jęczała, że Cię za bardzo męczę xd)
Ai

- Głupich żartów? - rzuciła przez ramię kpiącym tonem - Ja sobie nie żartuję, kotku... - dziewczyna odwróciła się do niego i westchnęła. Zgięła się w pół i opierając się rękoma o stół, odparła:
- Nie krzycz na mnie. Ja się tylko tak z Tobą droczę, misiu...
Wyciągnęła rękę, a chwytając za maszynkę odsunęła ją w swoją stronę wyciągając poranione dłonie mężczyzny.
- Zaczekaj tu chwilkę...
Odwróciła się na pięcie i udała w stronę szafki. Z szuflady wyciągnęła małe pudełeczko pełne igieł różnej wielkości. Podeszła do chłopaka i wyciągnęła jedną z nich, największą.
- Dobra, przygotuj się na to...
Aickin chwyciła igłę w dwa palce prawej dłoni, a na drugiej wytworzyła mały płomień. Włożyła igłę w ogień i poczekała aż metal rozgrzeje się do czerwoności. Następnie rozproszyła ogień i zbliżyła igłę do nagiej skóry pod paznokciem przykutego. Poczekała dwie sekundy po czym z całej siły wbiła niewyobrażalnie gorącą igłę w palce Rhyden'a.
- Krzycz, kotku, krzycz... - wypowiedź zakończyła szyderczym uśmiechem.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#10 2010-11-14 18:40:26

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Wyspa Smocze Kły

Krzyczałem głośno, nie było to miłe. Ja nadal nie wiedziałem po co mnie porwała wraz ze swoimi wojownikami. Przecież ja niczym nie zawiniłem nikomu.
- Aickin powiedz wreszcie po co mnie porwałaś i po co to wszystko? Co chcesz osiągnąć tym że mnie porwałaś i tym że mnie torturujesz?- spytałem dosyć spokojnie jak na ogromny ból.

Offline

 

#11 2010-11-14 19:29:10

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Wyspa Smocze Kły

Aickin

- Dlaczego? Dla zabawy. Ot tak... - wzruszyła ramionami - To zabawne. Pomyślałam, że ty jesteś łatwym celem. Łatwo było Cię złapać. I jednak miałam rację. Jesteś taki żałosny... Ale ja się nie dziwię. Nie dałeś rady takim słabym najemnikom, to co dopiero moim strażnikom. No i mi... - dziewczyna roześmiała się szyderczo.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#12 2010-11-14 19:34:45

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Wyspa Smocze Kły

- W takim razie, rozkuj mnie i możemy stoczyć Agnikai!- odpowiedziałem podniesionym głosem. To najgorzej na mnie działało, powiedzenie że jestem słaby.
- Jak masz chodź trochę honoru to przyjmij wyzwanie!- krzyknąłem. Miałem nadzieje że przyjmie wyzwanie, bo byłem podmotywowany i wiem że pokonał bym tą dziewczynę.

Offline

 

#13 2010-11-14 19:43:29

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Wyspa Smocze Kły

Aickin

- Nie, dzięki.. - odparła obojętnie. Chwyciła za igłę i z całej siły wyrwała ją z palca chłopaka - Ni chcę z Tobą walczyć. Myśl co chcesz. Myśl, że się boję. Albo może, że mi się nie chce. Wiem, że pomyślisz to pierwsze, ale mnie to w żadnym stopniu nie obchodzi. I wiesz co? - odłożyła igłę do pudełeczka.
- Rzeczywiście masz ładne oczy. Tak ładne, że jeszcze milej będzie mi się je wypalało... Żeby nikt inny oprócz mnie już nigdy Ci ich nie skradł... - spojrzała na niego i uśmiechnęła się złowieszczo.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#14 2010-11-14 20:50:37

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Wyspa Smocze Kły

Nie mogłem siedzieć bez czynnie i dać się torturować. Myślałem o ucieczce. Próbowałem nakłonić Aickin żeby mnie puściła lecz się nie udało..
Mimo ogromnego bólu ręki zdołałem rozwalić kajdany i się uwolnić.. Powiedziałem do Aickin
- Koniec robienia ze mnie zabawki, Agni Kai, albo wyjdę stąd! - krzyknąłem.
Abym nigdy nie musiała się przerażać...
Z dedykacją,
Skorka.

Offline

 

#15 2010-11-14 20:54:10

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Wyspa Smocze Kły

Daughter

Wybuchła śmiechem. Śmiała się długo i szyderczo, aż w końcu odparła:
- Jestem ciekawa chłopczyku jak stąd uciekniesz. Jesteś na MOJEJ wyspie. Wszędzie są strażnicy. Nie uda Ci się... - skrzyżowała ręce - Agnikai? Z Tobą? Nie rozśmieszaj mnie, Rhyden... Nie mam zamiaru z Tobą walczyć. Więc teraz posłusznie wracaj na miejsce, albo Cię do tego zmuszę!


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gierki.pun.pl www.parafia-izabelin.pun.pl www.gloss.pun.pl www.deathkiss.pun.pl www.polandprivm2.pun.pl