Avatar - Legenda Aanga


#1 2010-11-10 23:30:59

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Plaża

Aickin

- Ta, ładnie... - dziewczyna spojrzała w dal. Następnie kątem oka na mężczyznę. Kopnęła kupkę piasku. Na jej pomalowanych ustach pojawił się cień uśmiechu.
- Umm... - zaczęła przerywając ciszę - Jak widzisz tu jest plaża. Mam nadzieję, że w przyszłości trafisz...


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#2 2010-11-10 23:40:32

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Plaża

- Może usiądziemy?- spytałem Aickin drżącym głosem. Dziewczyna wydawała się być smutna lub też wkurzona, coś ją chyba trapiło. Postanowiłem spytać:
-Aickin coś cię gryzie?- tym razem pewnie spytałem, bez wahania.

Offline

 

#3 2010-11-10 23:51:38

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Plaża

Aickin

- Nic mnie nie gryzie... - odparła dziewczyna wzruszając ramionami. - No dobrze. Możemy usiąść.
Jak powiedział tak zrobiła. Znalazła najmniej zapiaszczonego miejsca, może jakiegoś kamienia, po czym usiadła.
- Siądź obok mnie. - powiedziała i poklepała miejsce obok siebie.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#4 2010-11-11 20:12:23

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Plaża

- No dobrze- powiedziałem
Gdy siedzieliśmy i rozmawialiśmy z za wydm wyszło 5 wojowników, zaczęli rzucać we mnie shurikenami. Jeden z nich trafił mnie w rękę, starałem się bronić , ale ból był potworny. Wojwnicy związali mnie a Aickin nie reagowała czułem że to podstęp. Wykrzyknąłem do niej.
- O co chodzi!?

Offline

 

#5 2010-11-11 20:39:30

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Plaża

Ai

Dziewczyna przyglądała się sytuacji z lekkim uśmieszkiem. Nawet nie drgnęła. Jedyny jej gest był taki, że nonszalancko zarzuciła nogę na nogę. Odprężyła się. Gdy chłopak był już związany, odparła:
- O nic nie chodzi... - wzruszyła ramionami po czym wstała.
Podeszła do jednego wojowników, wyciągnęła z kieszeni sakiewkę z złotymi monetami i wręczyła mu w dłoń.
- Dziękuję, wam. Oto wynagrodzenie. Nie miałam  planach, że złapiecie go na plaży, ale od biedy może być. Ważne, że jest...
- Dobrze, panienko... - mężczyzna wziął pieniądze dając znak dłonią innym wojownikom, by mogli iść. Sam również uciekł. Zrobiłam krok i zbliżyłam się do spętanego chłopaka.
- Wygodnie? - odparłam kpiąco kucają przy nim i uśmiechając się szyderczo.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#6 2010-11-11 20:46:20

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Plaża

- Powiedz po co mnie napadli!?  Co ode mnie chcesz!? Czym zawiniłem!?- krzyczałem bardzo głośno a żal był ogromny. Gdy się uspokoiłem już spytałem w normalny sposób:
- Co masz zamiar ze mną zrobić? Co chcesz osiągnąć tym że mnie schwytałaś? Do czego ci jestem potrzebny?

Offline

 

#7 2010-11-11 20:54:59

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Plaża

Aickin

- Oj, Rhyden, Rhyden... - pokręciła głową - Nie odpowiedziałeś mi, kotku... - pogładziła delikatnie jego włosy uśmiechając się szyderczo.
- Ale mam nadzieję wygodnie. Po w najbliższej przyszłości ciągle będziesz związany...


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#8 2010-11-11 21:09:20

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Plaża

- Zaufałem ci... Do czego ci jestem potrzebny?!- spytałem krzycząc, byłem zdruzgotany po raz kolejny nadziałem się na nieszczerych i złych ludzi. Nie wiedziałem co mam robić. Moja ręka bardzo krwawiła nie mogłem użyć magi ognia. Byłem przygnębiony..

Offline

 

#9 2010-11-12 14:52:27

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Plaża

Aickin

Wyciągnęłam z dekoltu chustkę i zawiązałam mężczyźnie usta.
- Oh, co tam mówisz? Nie słyszę Cię... - kpiłam z niego. - No dobrze, trzeba Cię teraz jakoś zabrać stąd. Ehhh... Wojownicy! - dziewczyna machnęła ręką, a zza skał wyszli dwaj meżćzyźni.
- Zróbcie coś jeszcze dla mnie...
- Za dopłatą. Nic a darmo blondynko. - tutaj wojownik pokiwał mi palcem przed nosem.
Złapałam go i wykręciłam na co towarzysz jęknął.
- Nigdy nie nazywaj mnie blondynką, jasne?! Dostaliście zapłatę, wykonajcie swoją robotę do końca, zrozumiano?! - krzyknęła na niego wściekła prawie łamiąc mu palec.
- T-tak p-pan-panienko... - puściłam go.
Mężczyzna odetchnął robiąc krok w tył.
- Brać spętanego i na mój żaglowiec. Byle szybko...
Wojownicy wykonali mój rozkaz, a jeden z nich rzucił mi wyzywające spojrzenie. Spiorunowałam go wzrokiem, a ten zaraz spuścił ze mnie wzrok. Speszony...

(Off: No i zmieniamy wątek...)

Ostatnio edytowany przez Daughter (2010-11-12 14:53:36)


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.korsarz.pun.pl www.shinobiofwars.pun.pl www.multiplayer-online.pun.pl www.kings-of-hell.pun.pl www.lekarski3.pun.pl