Avatar - Legenda Aanga


#1 2010-11-12 17:49:38

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Prywatny Jacht Aickin

Wojownicy Aickin wrzucili mnie do pustego pomieszczenia. Przepaliłem linę jedną ręką. Następnie ściągnąłem chustkę z ust i uwolniłem drugą rękę. Byłem już wolny. Moja ręka wyglądała bardzo źle, więc chustą którą miałem zawinięte usta, zawinąłem wokoło otwartej rany. Gdy wyważyłem drzwi nikogo nie było. Aickin sama była na swoim żeglowcu jak by wiedziała że się wydostane. Nie miałem sił by walczyć nie miałem pełnej siły a w Agnikaj nie pokonał bym silnej dziewczyny.
-Gdzie płyniemy?- spytałem.

Offline

 

#2 2010-11-12 19:12:11

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Prywatny Jacht Aickin

Aickin

- O, widzę że mój więzień zdołał się uwolnić... - dziewczyna zachichotała złowieszczo. - Nie wątpiłam w Twoje zdolności, Rhyden'ie. Wiedziałam, że Ci żałośni wojownicy nie umieją wiązać ludzi. Boże, w tych czasach trudno o dobrego najemnika. Ale cóż, więc jesteś... - spojrzała na niego zimno po czym wzrok przeniosła na ramię.
- O, krew. Twoja krew.... W najbliższym czasie będziesz skąpany właśnie w niej. Widzisz, pytałeś po co Cię porwałam. Na razie nie mogę Ci odpowiedzieć(Off: Bo nie wiem czemu xd)... Płyniemy na wyspę moich rodziców. Nie słyszałeś pewnie o Smoczych Kłach? To moja własna wysepka. A gdy dowiedziałam się, że rodziców nie ma.... Wyspa jest cała moja. I właśnie na nią płyniemy. Tam się Tobą zajmę konkretnie. A teraz wróć pod pokład, proszę...
Dziewczyna zrobiła kilka kroków do przodu zbliżając się do chłopaka z szaleńczym uśmieszkiem.
- Wrócisz pod pokład, albo brutalnie Cię tam zaciągnę. Twój wybór... Pamiętaj o swojej ranie, Rhyden'ie...


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#3 2010-11-12 19:26:24

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Prywatny Jacht Aickin

-Będziesz musiała mnie brutalnie zaciągnąć mam swój honor potworze!- odpowiedziałem spokojnie byłem przygotowany na ból. Moja magia ognia była zbyt słaba żebym mógł z nią wygrać. Powiedziałem sobie że zniosę wszystko, aby tylko zachować swój honor i swoje wartości. Ja wiem że zniosę wszystkie tortury, wiem że jestem silny.
- To jak zaciągniesz mnie pod pokład czy mam sobie tutaj zostać?- spytałem arogancko.

Offline

 

#4 2010-11-12 19:44:12

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Prywatny Jacht Aickin

Aickin

Dziewczyna podeszła do chłopaka łapiąc go na przedramiona specjalnie ściskając go za ranę.
- No, zabiorę... - uśmiechnęła się szaleńczo i zaczęła go prowadzić.
- Posiedzisz sobie w ciemnościach dopóki nie dopłyniemy do wyspy. Na statku chyba nic z Tobą nie zdziałam. No, to tutaj... - Aickin stanęła przed drzwiami. Otworzyła je kopnięciem i wepchnęła chłopaka do środka.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#5 2010-11-12 20:18:40

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Prywatny Jacht Aickin

- Mówiłem ci, że jesteś potworem? - odpowiedziałem.
- Czy ty naprawdę myślisz, że pomimo okropnego bólu będę tańczył kiedy ty zagrasz?! Nie dam sobą pomiatać, panienko. Ja znam swoją wartość! Twoje tortury mnie nie złamią. Wiem, że przyjdzie czas zemsty. Wtedy się nie zawaham i poczujesz, co znaczy prawdziwy ból! - wykrzyknąłem głośno. Choć wiedziałem,że nawet gdyby ten czas przyszedł nie zabił bym Aickin. Ale wiem, że przetrwam te wszystkie tortury i ucieknę jej.

Poprawiłam trochę posta. Staraj się pamiętać o spacjach po znakach przestankowych. I nie pisz aż tak długich zdań.

Ostatnio edytowany przez Skorka (2010-11-12 20:29:27)

Offline

 

#6 2010-11-12 22:26:38

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Prywatny Jacht Aickin

Aickin

- Tak, tak, pogadaj sobie... - rzuciła dziewczyna zimno patrząc na niego gniewnie - Nie produkuj się, kotku. Nie znasz mnie i nie wiesz do czego jestem zdolna. To co Ci dotychczas zrobiłam to nawet nie jest 5% mnie. Zobaczysz Co się będzie działo na wyspie. A teraz dobranoc, kochanie... - uśmiechnęła się szyderczo i zamknęła drzwi na klucz.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#7 2010-11-12 22:33:12

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Prywatny Jacht Aickin

- Jestem gotowy na wszystko. Nic mnie nie zaskoczy. W takim razie idę do swej celi i poczekam na twe tortury.- powiedziałem z arogancją.
Siedziałem w swojej celi dobrowolnie. Czekałem aż coś się wydarzy...

Offline

 

#8 2010-11-22 18:01:42

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Prywatny Jacht Aickin

Mikado

To dziewczę zaczyna mnie przerażać. - Zdążyła pomyśleć. Ale zanim zrozumiała co się dzieje już była na statku. Niewiele myśląc poszła obejrzeć statek.
Nawet tu ładnie - Pomyślała. Po piętnastu minutach dotarła do komnaty niewolniczej. Coś ją zaniepokoiło. Zobaczyła krew. Ludzką krew. Po chwili pobiegła zapytać się o co chodzi.

Ostatnio edytowany przez Mikado (2010-11-22 20:48:27)


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#9 2010-11-24 15:38:44

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Prywatny Jacht Aickin

Daughter

- O, byłaś pod pokładem, ta? - Aickin spojrzała na dziewczynę zabójczym wzrokiem - A kto, panienko, pozwolił Ci szwendać się po moim żaglowcu, hę? Takie zachowanie nie ominie kary. Su już ma zajęcie. Masz! - wzięła i rzuciła jej wiaderko i mop - Wyszorujesz pokład. Radzę się śpieszyć, robi się późno...
To powiedziawszy udała się odcumować statek.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#10 2010-11-24 15:44:22

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Prywatny Jacht Aickin

Mikado

Zaczynam jej coraz bardziej nienawidzić. Za kogo ona się uważa? Dobra jej jacht ale... co to ma w ogóle być? Mniszki zawsze mnie uczyły że innych traktuje się z szacunkiem ale po niej tego nie widzę. - Myślała Mik szorując pokład. - A co jeśli ona nas zabije? - Pomyślała. Jednak szybko odpędziła od siebie te myśli. - Obyśmy tylko to przeżyły...


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#11 2010-11-24 17:12:21

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Prywatny Jacht Aickin

Aickin

Nastawał zmrok. Gdy dziewczyna odcumowała statek i rozłożyła żagle zaraz zawiał duży wiatr, także żaglowiec wyruszył dość szybko. Dziewczyna stanęła na dziobie. Jej ręce otoczył ogień, a oczy przykryły się do połowy powiekami. Na horyzoncie witać było jakiś statek. Znała budowę tego statku. Wydawał się znajomy.
- Cholera jasna... - szepnęła. - Mikado! Zostaw ten mop! Nie czas na bawienie się w szorowanie pokładu! Jak nam go zniszczą to nie będzie co szorować! Powiedz mi czy umiesz dobrze walczyć! - to powiedziawszy pobiegła do steru.

Ostatnio edytowany przez Daughter (2010-11-24 17:14:16)


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#12 2010-11-24 17:58:44

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Prywatny Jacht Aickin

Rhyden

Po dwóch dniach wyczerpujących poszukiwaniami Aickin, zapaliło się światełko w tunelu...
Gdy wiatr silniej podwiał nam pod żagle zaczęliśmy płynąć bardzo szybko i na morzu zobaczyliśmy statek Aickin. Bardzo szybko dogoniliśmy jej statek. Cała nasza trójka bardzo szybko się uwijała i gdy podpłynęliśmy dość blisko wskoczyliśmy na ich statek. Jedna z jej pomocniczek była przerażona więc z nią toczyć walki nie chcieliśmy. Law zajął się jej pomocniczką, Chang i Quan zostali na statku, kiedy ja stanąłem na przeciw Aickin.
- Agnikai czy znów się wystraszysz i uciekniesz? Taka z ciebie wojowniczka jak ze mnie mag powietrza.- powiedziałem do Aickin.
Byłem pewny że wygrał bym z nią w pojedynku Agnikai. Aickin wydawała się lekko zdumiona, chyba tym że tak szybko stanęliśmy na przeciw siebie. Ja byłem gotów do walki.

Offline

 

#13 2010-11-24 20:50:44

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Prywatny Jacht Aickin

Aickin

- O, kogo ja widzę! - odparła dziewczyna kpiącym tonem - Czyżby to nie wielki Rhyden, władca ognia, haha?! Co, paznokcie już odrosły i przyszedłeś na regulację, hah? Wybacz, ale nie byłeś umówiony. Następnym razem zrób rezerwację... - Aickin stanęła w rozkroku. Spojrzała na chłopaka wyzywająco.
- Dobra, możemy walczyć. Ale pamiętaj, że jak już z Tobą skończę walczyć to przygotuj się na ból jakiego nie możesz sobie wyobrazić...
Westchnęła i stanęła jak do walki.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#14 2010-11-26 12:43:46

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Prywatny Jacht Aickin

Mikado

Mik chciała skrzyczeć Aickin ale w porę zrozumiała, że nie ma sensu. Ona chciała je ostrzec, że zbliżają się wrogowie. Mikado była przerażona ale zobaczyła, że oni nie mają wrogich zamiarów. No, przynajmniej wobec niej. Ale oni nadal atakowali Aickin. Trudno. Nie lubiła jej ale nie chciała pozwolić by zginęła. Bez wahania strzeliła błyskawicą w chłopaka który próbował ją zaatakować...

Ostatnio edytowany przez Mikado (2010-11-28 15:24:56)


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#15 2010-11-28 21:51:37

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Prywatny Jacht Aickin

Rhyden

Gdy jedna z pomocniczek Aickin użyła błyskawicy starałem się ją przekierować. Gdy błyskawica przeszyła mi moja ciało wycelowałem w dziewczynę. Widziałem strach w jej oczach natychmiastowo błyskawicę nakierowałem na Aickin i wystrzeliłem...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.souleaterforumgame.pun.pl www.bezplatne.pun.pl www.gdynia.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl www.stara-gwardia.pun.pl