Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2010-11-29 09:18:39

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Prywatny Jacht Aickin

Aickin

Dziewczyna gwałtownie spojrzała na Mikado. Uśmiechnęła się pod nosem mrużąc oczy. Gdy jednak chłopak przekierował błyskawicę, Aickin odskoczyła w bok i zrobiła półobrót nogą. Zaraz za jej stopą pociągnął się warkocz ognia. Blondyna opuściła nogę, a płomień poleciał na błyskawicę. Spotkał się ją w połowie dystansu między Rhydenem, a Ai wybuchając głośno i efektywnie.
- Ty mściwa świnio! - wrzasnęła na niego, a jej ręce otoczył ogień - Niemożliwe, byś mi uciekł! - strzeliła ogniem z prawej dłoni - Nie wiesz po co Cię porwałam! Nie masz prawa mnie atakować! - skumulowała potężną kulę ognia w dłoniach, która chwilkę potem przemieniła się w ogniste pole dookoła dziewczyny.
- Przecz z mojego statku, Rhydenie!


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#17 2010-12-01 20:24:02

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Prywatny Jacht Aickin

Mikado

Dziewczyna sama nie wiedziała co robić. Chciała być posłuszna Aickin ale widziała jak ten chłopak cierpi. Niestety, strach przed Aickin wziął górę. Mikado wystrzeliła ogromną kulą z niebieskiego płomienia. Jednakże po chwili ją zatrzymała. Trzymała ją jeszcze tak przez chwilę a potem skierowała do wody. Spojrzała mu w oczy. Postanowiła mu pomóc. Strzeliła błyskawicą w Aickin. Nie wiedziała kim on jest ale Mik miała wyjątkowy dar. Potrafiła od razu ocenić czy ktoś jest godny zaufania czy nie. Od razu wiedziała że nie należy ufać Aickin tak samo od razu wiedziała że należy ufać jemu. I jednego była pewna. On jej nie zabije.

Ostatnio edytowany przez Mikado (2010-12-02 14:14:16)


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#18 2010-12-03 21:08:31

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Prywatny Jacht Aickin

Aickin

Aickin stała spokojnie czekając na ruch chłopaka(Off: No i się, Mikado, nie doczekałyśmy! Nie ma co czekać, Aickin! ). Chciała strzelić w niego ogniem, lecz nagle poczuła ból. Ból tak mocny, że nie była w stanie zrobić ani ruchu. Tak zapatrzona i skupiona na Rhydenie, że nie spostrzegła zdrady Mik. Chciała się obronić tak jak przed błyskawicą Rhy'a, lecz nie miała już czasu. Ułamek sekundy przed uderzeniem zakryła piersi przedramionami, by ochronić serce. Udało się. Aickin padła na ziemię poraniona. Jęknęła z bólu, potem znów. Po chwili zaczęła przeraźliwie krzyczeć. Drżąc z bólu popatrzyła na swoje ręce. Były całe we krwi. Rozszarpane. blondyna przygryzła dolną wargę. Krzyczała z bólu.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#19 2010-12-03 21:27:26

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Prywatny Jacht Aickin

Suenos

Mikado, co ty wyprawiasz?! -  Krzyknęła Su. W odpowiedzi usłyszała, że to wszystko jej wina. Że to ona je tu zaciągnęła. Su dostrzegła w oczach Mikado łzy. Nic dziwnego. Właśnie traciła najlepszą przyjaciółkę. Mierzyły się wzrokiem tak jeszcze przez chwilę. W końcu Mikado powiedziała na wpół płacząc
- Wybacz. Nie mogę pomagać tej morderczyni. - Zamknęła oczy żeby nie patrzeć na to co właśnie chciała zrobić. Wyciągnęła rękę przed siebie i strzeliła błyskawicą w Su...


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#20 2010-12-03 22:30:37

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Prywatny Jacht Aickin

Aickin

Cierpiąca dziewczyna powolnie odwróciła wzrok. Spojrzała przymrużonymi oczyma na Mikado.
"Co ona wyprawia?!" - przeszło jej przez myśl. Naraz jej krwawiące ręce otoczył ogień jakby robiąc z samego siebie żywą zbroję. Aickin od razu poczuła się lepiej. Niestety ręce teraz nie były do niczego zdatne. Taka boląca przeszkadzajka. Blondyna, z wielkim trudem, wstała.
- Mikado! - wrzasnęła na nią - Zostaw Su! Dokończ co zaczęłaś! Zabij mnie! Ha!
Spojrzała na Rhydena. Wątpiła, by ją zabił. Na pewno chciałby się jakoś zemścić, pokonać ją. Nie pozwoliłby Mikado zabić blondynę. Ale dziewczyna nie chciała śmierci Su.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#21 2010-12-10 19:35:08

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Prywatny Jacht Aickin

Suenos

Su nie spodziewała się tego po Mikado. Owszem, czasem się kłóciły, ale coś takiego nigdy nie nastąpiło. Padła na kolana a potem uderzyła głową o pokład i straciła przytomność...

Mikado

Mik przeraziła się tego co zrobiła. Odetchnęła z ulgą kiedy zobaczyła, że oddycha. Wyjęła jej sztylet z dłoni, złapała Aickin za szyję i przycisnęła do ściany.
- Nie daruję ci tego! Przez ciebie o mało jej nie zabiłam!. - Oczy miała pełne gniewu a sztylet trzymała przy jej szyi...


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#22 2010-12-11 22:41:59

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Prywatny Jacht Aickin

(Moja kochana sister(Skorka) i najukochańsza Babcia(Shady) pozwoliły mi powalić chłopczyka! Mvahahah! Do dzieła!)
Aickin

Dziewczyna z trudem zacisnęła pięści. Jej ciało otoczył ogień. Nagle... Rozprysnął na wszystkie strony chcąc obronić swą panią przed napastniczką. Aickin nie mogła strzelać ogniem z rąk. I tak dużo by jej to nie dało. Postanowiła się więc bronić. Ogień przeczesał cały obszar pokładu, aż natrafił na przeszkodę. Była nią Rhyden. Żywioł pochłonął ciało chłopaka, a ten upadł na ziemię. Stracił przytomność. Aickin zamachnęła się, by kopnąć mikado w brzuch i wydobyć sztylet. Broń wypadła z opakowania. Blondyna chwyciła ją w zęby.
- Nie kazałam Ci atakować Su. To była Twoja wola... - wycedziła - Tak samo pomoc tej podłej kanalii, Rhydenowi!

Ostatnio edytowany przez Daughter (2010-12-11 22:42:35)


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#23 2010-12-12 14:37:16

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Prywatny Jacht Aickin

Mikado

A więc tak on ma na imię. - Pomyślała i wyrwała Aickin sztylet.
- On nie jest podłą kanalią. Jedyną kanalią która znajduje się na tym pokładzie jesteś ty! - Krzyknęła i rzuciła ją na podłogę. Postanowiła unikać z nią kontaktu fizycznego. Patrzyła jak Su powoli wraca do przytomności...


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#24 2010-12-12 20:54:47

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Prywatny Jacht Aickin

Aickin

Blondyna wstała. Bardzo bolały ją poharatane ręce. Spojrzała na nieprzytomnego i uśmiechnęła się szyderczo. Ogień jakby pomógł jej wstać. Otoczył ją całkowicie. Deski, na których stała dziewczyna zaczęły się palić, lecz nie spalały się. Podobnie włosy Aickin. Wchodziły dosłownie w języki ognia, jednak nie doznawały obrażeń. Nastolatka wściekła się, a ogień powiększał. Zaczęła biec. W stronę nieprzytomnego. Gdy już była przy nim kucnęła.
- Hmm, oddycha... - powiedziała po cichu przez zaciśnięte zęby. Wstała i kopnęła Rhydena. Zaraz po chwili nachyliła się i podcięła starannie chłopakowi żyły. Ogień na rozkaz Aickin rozpowszechnił się, a okręt zaczął się palić. Blondyna podbiegła do nieprzytomnej Su i zarzuciła ją sobie na plecy.
- Mikado! Za mną! - krzyknęła i przeskoczyła na sąsiedni statek. - Mój żaglowiec zaraz zatonie. Skacz!


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.reggae.pun.pl www.souleaterforumgame.pun.pl www.bezplatne.pun.pl www.stara-gwardia.pun.pl www.gdynia.pun.pl