Avatar - Legenda Aanga


#1546 2010-11-24 18:04:20

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Sam
- Dobra, przegrałam... Czy to jest ważne? - spojrzała w ziemię. Okropnie nie lubiła przegrywać, a porażka w walce z Toshiro była wręcz upokarzająca. To jednak był jedyny sposób na naukę u Styxa.
- Z Wrzącej Skały da się uciec... Nie sądzę jednak, żeby Mortred był na to zdolny. Swoją drogą, nie zamierzam tam iść. Znów dostanę kolejną porcję kazań o sprawiedliwości. - powiedziała dość zrezygnowana.
Spojrzała na Admez, która znów straciła przytomność. Trąciła ją nogą w ramię. Uśmiechnęła się szyderczo.

Offline

 

#1547 2010-11-24 18:34:50

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

- W takim razie... Toshiro ruszamy do pałacu zakończymy tę farsę. Ty Admez będziesz za nami twoim zadaniem będzie dopilnowanie aby księżniczka nie uciekła. Co do ciebie Sam rób co chcesz możesz iść za nami lub tu zaczekać.- Kiedy wszystko stało się jasne Styx ruszył w kierunku pałacu. Był o krok o zwycięstwa na które tak długo czekał.


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

#1548 2010-11-24 18:47:19

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Admez

Wciąż była nieprzytomna. Nie ocknęła się. W jej umyśle toczyła się walka z samą sobą.
- O co tu chodzi? - spytała młodszą siebie.
- O ciebie - odrzekła dziewczynka jednoznacznie.
- Co jest ze mną nie tak? - rzuciła do niej.
- Musisz się do cholery zdecydować, albo wypełnisz ostatnie polecenie, albo nie - te słowa zabrzmiały dziwnie w ustach małego dziecka.
- Ale ja nie chcę - rzekła szeptem.
- Tu jest pies pogrzebany - warknęła mała. Wydało sie to Admez nielogiczne. Przez myśl jej przeszło, że podświadomie jej były mistrz wciąż ma na nią wpływ....

Ostatnio edytowany przez Ibuki (2010-11-24 21:02:03)


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#1549 2010-11-24 20:04:11

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Ba Sing Se

- Pamiętaj, gdybyś potrzebował kogoś do zleceń, to wiesz kogo nająć!- krzyknął wsiadając do wozu. A więc Mortred jeszcze żyje.... powinien go zabić, tak by wypadało, ale skoro żyje to czemu nie zobaczyć jego ostatni raz?
- Dorme, szybko nie mamy czasu! Czeka nas jeszcze wizyta w porcie, oczywiście jeśli chcesz!- krzyknął w stronę dziewczyny.

Offline

 

#1550 2010-11-24 20:46:02

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Podeszła i wsiadła do wozu.
- No to jedźmy, ale nie uważasz, że powinniśmy mu pomóc. W końcu nic złego nie zrobił. Raczej na to nie zasłużył.- Uśmiechnęła się lekko. Choć zastanawiało ją parę kwestii. Chciała wiedzieć co miał zrobić dla Styx’a. Może tym razem jej powie zawsze warto spróbować.
- Wiesz co ty właściwie dla niego zrobiłeś?

Offline

 

#1551 2010-11-24 20:54:31

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Ba Sing Se

Chłopak zaśmiał się.
- Niby czemu miałbym mu pomagać? On jest dla mnie nikim, nie znam go, poza tym to jego wina że tak skończył, powinien wiedzieć po czyjej stronie stanąć. Gdy dziewczyna zadała pytanie na temat jego "pracy" milczał przez dłuższą chwilę.- Powiedzmy że miałem mu zapewnić trochę czasu by mógł wykonać swoje plany... z resztą nie to jest ważne. Zdobyłem pieniądze i to się liczy! Moi towarzysze czekają w porcie na podział łupu. To będzie dla mnie płodny okres, pełen wspaniałych zleceń.- uśmiechnął się ironicznie wyjeżdżając z miasta.[zt- następny post w porcie, ty zacznij ; )]

Offline

 

#1552 2010-11-26 16:56:24

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

Toshiro

    Zamknął oczy w zastanowieniu. Podniósł brwi do góry.
  - Nooo, tak jakbyyyy... - Otworzył oczy. Szturchnął ją w ramię. - Jasne że nie... Wcześniej tak myślałem ale jak odrobinę pomyślałem to już tak nie myślę. W końcu jesteś silna i w ogóle. Lubie Cię. Nawet jeśli jesteś kulą u nogi to przywiązaną do mnie! - Uśmiechnął się ukazując nieco swoje zęby.
Westchnął głęboko i założył ręce.

 

#1553 2010-11-26 17:17:41

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Sam
Uśmiechnęła się lekko, cieszyły ją słowa chłopaka. Chyba jej wystarczyło pytań na dzień dzisiejszy.
- W takim razie cieszę się. Nie będę marnotrawić czyjegoś czasu. - powiedziała Sam i zamilkła. Rozejrzała się po mieście, wciąż mając na twarzy swój lekki uśmiech. Wcale nie zamierzała go tracić z twarzy i się odzywać. Nie miała żadnych pytań...
Jak się nie ma nic do powiedzenia, to najlepiej nic nie mówić. - przypomniały się jej słowa ojca. W ostatnich latach nie stosowała się do tej zasady. Ale teraz wolała to zrobić.
Czas dorosnąć...

Offline

 

#1554 2010-11-26 17:28:49

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

Toshiro

    - Co do nauki... Mogę Cię teraz tego wszystkiego nauczyć. A czy się nauczysz to Twoja sprawa. Powinny Ci wystarczyć same słowa jak i to co zobaczyłaś gdy ze mną walczyłaś. - Powiedział po czym spojrzał na ziemię patrząc w bok.
   - A więc, podstawą jest... Łoaa! - Wywrócił się o wystający kamień.
Poleżał chwilę po cichu. Usiadł na ziemi. - Musisz przywołać złe wspomnienie. Staraj się kontrolować gniew kierując swoje uderzenia w przeciwnika, nie w swojego sprzymierzeńca. To kwestia opanowania. Gdy już to posunie się za daleko... - Zawiesił głos - Pomyśl o czymś miłym dla Ciebie... Albo o tym co ta osoba dla Ciebie znaczy. - Położył prawą dłoń na klatce piersiowej, gdyż bolała go nieznacznie ponieważ spadł na nią. Syknął z bólu, wstając.
     - To powinno Ci wystarczyć. - Uśmiechnął się patrząc na dziewczynę kątem oka.

 

#1555 2010-11-26 17:40:38

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Sam
Starała się przywołać złe wspomnienia. Wiedziała, że gdzieś w zanadrzu jej duszy istnieje jakaś uraza. Do kogoś, do czegoś... Przypomniała sobie dziesiąte urodziny. Przypomniała sobie to wszystko, co działo się wcześniej, kiedy jeszcze była w domu. Wstała z ziemi i rozejrzała się dookoła.
- To kogo trzeba zabić? Oni wszyscy się tak dziwnie patrzą... - rzuciła do Toshiro przez ramię. Była już nieco rozdrażniona tymi "wypominkami"... Tak naprawdę mieszkańcy Ba Sing Se mieli własne sprawy, nie zajmowali się w najmniejszym stopniu Sam. Usiadła na ziemi naprzeciwko Toshiro i zamknęła oczy. Myślała o miłych rzeczach. Otworzyła jedno oko i uśmiechnęła się lekko.
- Sądzę, że ta osoba powinna uważać na kamienie. - miała na twarzy łobuzerski uśmiech. Wstała z ziemi i położyła dłoń na klatce piersiowej Toshiro.
- Mam rację? - spytała, mając na twarzy swój uśmieszek?

Offline

 

#1556 2010-11-26 17:48:58

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

Toshiro

    - Nikt z tych ludzi nie wymaga zabicia. Tej mocy trzeba używać tylko w wyjątkowych sytuacjach. A... Zapomniałem powiedzieć Ci o czymś: Gdy będziesz w furii, nie będziesz czuła bólu... Nawet jeśli ktoś przebije Ci brzuch. Oczywiście kiedy już wrócisz do poprzedniego stanu z pewnością to odczujesz. - Jego uśmiech zszedł z jego twarzy. Spuścił wzrok, na jej rękę, swoją spuszczając.
    - Taa, powinienem... - Spojrzał jej w oczy. - Czy to dziwnie by wyglądało...? - Pocałował ją w usta.

 

#1557 2010-11-26 18:46:58

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Sam
- Nieee... Wcale nie wyglądało dziwnie. - uśmiechnęła się lekko i pocałowała go jeszcze raz. Chętnie by mogła robić to dłużej, ale ludzie mogli się zacząć gapić.
- No cóż... Miło było i ciekawie, ale musimy chyba ruszyć tyłki i pojechać... Tam gdzie mieliśmy pojechać. - powiedziała Sam. Coś strasznie krótką pamięć miała.

Offline

 

#1558 2010-11-26 19:07:37

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

Toshiro

    - Jasne, wiem! - Uśmiechnął się ukazując swoje zęby. - Właśnie miałem Ci to zaproponować bo ludzie się na nas gapią... Powinnaś założyć jakąś czapkę czy coś... - Powiedział szeptem, rozglądając się na boki.
  - Tak czy inaczej, się rusz. - Zaczął iść w stronę murów. - Hm... A tak w ogóle to po co byłaś na tej Wyspie Słońca, hm? - Zapytał tylko przez chwilę patrząc na nią kątem oka.

Ostatnio edytowany przez Devil (2010-11-26 19:08:34)

 

#1559 2010-11-26 19:39:19

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

- Powinny mi odrosnąć włosy... Shinju skosiła mi je za jednym zamachem... Ale zrobię taką sztuczkę, jaką ty zrobiłeś ze swoim wzrostem i będzie wspaniale. - dodała po chwili Sam. Zaczęła iść w stronę wyjścia z miasta. A raczej małej wnęki w dziurze. Zauważyła ją akurat w porę.
- Pamiętasz, jak wracaliśmy z małej rozróby w moim domu? Postanowiłam, że nie zaszkodzi mi się przejechać z dziewczyną Mortreda i nim samym... Ale się opłaciło. Mogłabym zniszczyć to miasto. - dodała po chwili Sam.

Offline

 

#1560 2010-11-27 10:35:35

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Admez

- Musisz przestać Admez - odrzekła mała.
- Co? - zdziwiła się.
- Przestać wciąż to wszystko rozpamiętywać. To tylko twoja wina, że oni Cię prześladują. Tylko i wyłącznie twoja. Twojej psychy - wyjaśniła dziewczynka.
- Moja wina?! - dziewczyna się oburzyła.
- Musisz o tym zapomnieć. Zacząć żyć chwilą. Znalazłaś przyjaciół i ich porzuciłaś. Oj nieładnie - skarciła starszą Admez.
- Masz rację - westchnęła ciężko.
- Teraz zbudź się i pamiętaj o tym co Ci mówiłam. I cholera więcej nie daj się zwieść władczym, szowinistycznym dupkom - dziewczynka zachichotała głośno.
Rudowłosa panna Kiro przebudziła się. Przetarła oczy. Wciąż była nieco słaba, ale udało się jej wstać.
- No, to teraz muszę poszukać tych dwóch kretynów - uśmiechnęła się do siebie i ruszyła w drogę.

Ostatnio edytowany przez Ibuki (2010-11-27 10:36:26)


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teamfortress2.pun.pl www.wiedzmin.pun.pl www.zetall.pun.pl www.rozmowki.pun.pl www.rayman.pun.pl