Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1576 2010-11-27 21:35:33

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Sam
Pogłaskała Shiro po włosach. Naprawdę, wyglądał na zmęczonego.
- Nie, ale fajnie by było, gdybyś mnie od czasu do czasu ponosił na rękach. - powiedziała i uśmiechnęła się lekko. Położyła rękę na jego ramieniu.
- Posłuchaj, Toshiro... Znam pewnego człowieka, który mógłby nam pomóc w transporcie. Przetransportuje nas aż do portu w Omashu. Ty się w czasie drogi prześpisz. Zgoda? - spytała dziewczyna. Chciała, żeby Toshiro się przespał przez drogę. Ona nie potrzebowała snu... Prawie nigdy nie spała.

Offline

 

#1577 2010-11-27 21:41:57

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

Toshiro

Bardzo szybko zachciało mu się spać. No ale cóż, walczył długo, potem rozwalał drzwi... I w ogóle. Ziewnął raz jeszcze i zwolnił.
  - Teraz jakoś tak nie dam rady. Jeszcze bym Cię opuścił i byś się potłukła... - Drugie zdanie powiedział bardzo wolno i cicho. Zwinął prawą dłoń w pięść, lewą natomiast wyprostował. Uderzył pięścią w wyprostowaną dłoń po czym obie ręce spuścił tak samo jak głowę, zamykając oczy. Chyba przesadzam... - przeszło mu przez myśli.
   - Co tam mamroczesz? - Podniósł leniwie głowę by popatrzeć na Sam - A, ta, można by się przejść, można... - Powiedział przecierając oczy prawą ręką.

 

#1578 2010-11-28 12:18:16

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Sam
Najwyraźniej Shiro był do reszty zmęczony i nie reagował zupełnie, na to co się dzieje dookoła niego. Westchnęła ciężko.
- Posłuchaj, może i jestem trochę pijana, ale chyba mam rację... Powinieneś iść spać. Chcesz chyba spełnić swoje obowiązki dobrze? Mam rację? - spytała Sam. Skoro jej troska nie wystarczała, to trzeba było go postraszyć obowiązkami i Styxem.

Offline

 

#1579 2010-11-28 12:24:38

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

Toshiro

   - No jasne! Chce zrobić to jak na leży więc nie chce się zatrzymywać. Wolę dotrzeć na ten cholerny statek i tam się przespać. - Powiedział uśmiechając się nieznacznie. Pstryknął palcami lewej ręki, odginając je do tyłu prawą. - Cholernie gorąco jest.... - Popatrzył na niebo po czym westchnął i przetarł ręką czoło.

 

#1580 2010-11-28 18:32:46

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Sam
Westchnęła ciężko i odkręciła drugą butelkę. Sam miała szalone pomysły. Jak zawsze zresztą.
No to się doprawię... Będę musiała sobie przypomnieć, że nie mogę go jutro przytulać. Jeszcze mu ubranie zarzygam. - pomyślała Sam. Uśmiechnęła się lekko i wlała w siebie jeden łyk. Ale to był całkiem spory łyk.
- Faktycznie... - dodała po chwili, patrząc na słońce.

Offline

 

#1581 2010-11-28 19:58:14

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

Toshiro

     Nabrał dużą ilość powietrza po czym wypuszczając je powiedział pod nosem:
  - Chyba się roztapiam... - westchnął. Nie było aż tak gorąco, jednak on czuł się ciepło. Przesadzał po prostu ze zmęczenia.
   - Może pośpieszymy się, hm? Coś długo nam schodzi te wyjście.... - Rozglądnął się. Przed sobą zobaczył dziurę którą zrobił Styx. - Łee, no niee, dla czego każdy musi bawić się magią a ja nie umiem! - Spuścił głowę i przetarł oczy prawą ręką.

 

#1582 2010-11-28 20:28:50

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Sam
Weszła przez dziurę, którą zostawił najwyraźniej jakiś mieszkaniec ogarnięty paniką bądź... Styx. Był przecież magiem ziemi.
- Masz magię ognia... Nie narzekaj. - powiedziała Sam. Rozejrzała się dookoła. Niestety, nie było niczego ciekawego.

Offline

 

#1583 2010-11-28 20:50:03

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

Toshiro

   - Co? - Podniósł głowę. - Ano prawda! - Uśmiechnął się łobuzersko. - Podpale coś!!! - Zaczął biegać wzdłuż murów w poszukiwaniu jakiegoś krzaka jednak zaraz mierzył ku portowi. Tam prędzej znajdzie się jakiś krzak. Gdy go znalazł, starał się go podpalić ogniem... Jednak nie potrafił go wywołać. Gdy już mu się to udało, odetchnął głęboko. 
   - Nooo, ulżyło mi! - Zaśmiał się.

 

#1584 2010-11-28 20:59:10

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Sam
Klepnęła się dłonią w twarz, kiedy zobaczyła biegającego Shiro. Cóż, naprawdę mu odbijało.
- A właśnie... Propos krzaków... - zasłoniła usta ręką i pozieleniała na twarzy. Udało się jej znaleźć jakiś krzak. Zwymiotowała więc, gdyż naprawdę słabo się czuła.
- To czas iść... - powiedziała, łapiąc się za głowę.

Offline

 

#1585 2010-11-30 16:52:26

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

Toshiro

Zaśmiał się jak psychopata podpalając swoje dłonie.
    - Widzisz, mogłaś nie pić. - Powiedział do niej przez ramię. Założył ręce na biodra. Stał kilka kroków od krzaka więc też podszedł do niego.
  - Łaa! - Potknął się o kamień i upadł, zasłaniając się rękami. Jednak nie poparzył się, ponieważ ogień zgasł w momencie gdy chłopak już upadł na niego. Zamknął oczy. Przysypiało mu się już jednak wstał i przetarł oczy ręką nieco brudną od popiołu. Na twarzy też go miał, ale tylko na lewej części.
   - Mogę wziąć Cię na ręce jeśli chcesz... Chyba uniosę! - Uśmiechnął się.

 

#1586 2010-11-30 18:33:18

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Sam
Dziewczyna cofnęła się jakby niepewnie i wpadła mu w ramiona. Złe dobrego początki... Bo chyba każdy mógł się domyślać, co jest złe dla Sam, a co jest dobre. Podobało jej się to, że Shiro będzie ją niósł, ale złe było to, że trochę się pomęczy najwyraźniej.
Przytuliła się do niego i zamknęła oczy.
- Taak... Cholernie mi słabo. - próbowała wypaść dostatecznie przekonująco. Mogło by być ciekawie. Pod warunkiem, że chłopak by jej uwierzył.

Offline

 

#1587 2010-11-30 20:32:21

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

Toshiro

   - Myślałem że będziesz cięższa. No proszę, jaka miła niespodzianka! - Zaśmiał się pod nosem i popatrzył w niebo. - Ale mi się tutaj za bardzo nie kręć bo sama będziesz szła... A no i nie zemdlij - Dodał po czym zaczął iść. 
   - Kurdę, znając moje szczęście to pewnie zaraz się wywrócę. Ale Ty zamortyzujesz upadek. - Uśmiechnął się łobuzersko. Licząc od wyjścia z pałacu wywrócił się dwa razy... Nie miał szczęścia do kamieni ani do prostego chodzenia. Musiał się gdzieś wywrócić, potknąć. Rodzice chyba go nie nauczyli chodzić.

 

#1588 2010-11-30 21:50:59

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Sam
- Nie wiem, czy dam radę nie zemdleć... - powiedziała i uśmiechnęła się lekko. Cóż, w każdym razie było jej dość słabo. Ale to było nawet dość pożyteczne. Shiro niósł ją na rękach, mogła liczyć na jego ciepłe słówko. Praktycznie same rozkosze. Ale trzeba było przejść jakoś przez ból głowy i inne "atrakcje" picia wysokoprocentowych napoi alkoholowych. W każdym razie, było jej nawet wygodnie. Nie musiała sama chodzić, bo ktoś ją niósł.

Offline

 

#1589 2010-12-01 15:39:29

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

Toshiro

   - Denerwujesz mnie... - Powiedział przymykając oczy. - Tylko nie zwymiotuj na mnie jak Ci będzie nie dobrze to powiedz. - Powiedział uśmiechając się sztucznie. Raczej nie powinna na niego zwymiotowac. Ziewnął po czym spojrzał w niebo. Kopnął jakiś kamień który stanął mu na drodze. Dobrze że się o niego nie wywrócił bo najpewniej Sam wygarnęła mu by że nie umie chodzic. Spojrzał na horyzont. Po chwili zaczęły nadpływac czarne chmury które najpewniej niosły ze sobą deszcz. Nie mógł biec bo jeszcze dziewczyna poczuje się jeszcze gorzej i go ubrudzi... A tego nie chciał.

 

#1590 2010-12-01 18:58:05

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Sam
Dziewczyna pocałowała chłopaka w policzek i zeszła mu z ramion. Powinni się spieszyć, a ona bynajmniej nie ułatwiała zadania.
- Było miło i przyjemnie, ale musimy pędzić. - powiedziała. Zamierzała użyć płyty skalnej jako praktycznego środka transportu. Oderwała więc ją za pomocą magii ziemi i uśmiechnęła się lekko. Płyta skalna unosiła się, a więc na nią wskoczyła.
- No... I teraz możemy zacząć. - dodała po chwili.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slavoyka08.pun.pl www.golebiegoluchow.pun.pl www.git-ludzie.pun.pl www.opowiadania-blogowe.pun.pl www.anzi2010.pun.pl