#31 2009-09-27 16:18:01

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Wodospad Senkai

- Aha. - odpowiedziała obojętnie Yutaka i dodała ciszej sama do siebie - Kolejny mag ognia.
Patrzyła to na drzewa, to na brunetkę. Nagle usłyszała jakiś szelest i odwróciła głowę gwałtownie w stronę dochodzącego dźwięku.
- Jakieś zwierze się do nas zbliża... - mruknęła.

Offline

 

#32 2009-09-27 20:31:27

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Wodospad Senkai

Triss usiadła i podparła się z tyłu rękami. Zaczęła patrzeć w stronę krzaków. Poruszały się. Ciągle coś szeleściło, ciągle krzaki się ruszały, ale nic nie wychodziło spośród nich.
- Nie wiem, może jakieś zwierzę lub zwierzęta obok przechodzą.. - Odparła obojętnie.
Jednak nie odwróciła swego wzroku od krzaków. Wpatrywała się w nie, lecz nie okazywała zaciekawienia. Opuściła lekko powieki.

Offline

 

#33 2009-09-29 18:21:31

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Wodospad Senkai

Yutaka ciągle patrzyła z zaciekawieniem w krzaki. Wtem z krzaków wyskoczył tygrys (miał być kot, ale co tam). Natychmiast zerwała się z miejsca i stanęła oko w oko ze zwierzęciem.

Offline

 

#34 2009-09-29 18:30:22

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Wodospad Senkai

Triss gdy tylko ujrzała tygrysa zerwała się gwałtownie z miejsca. Tygrys stał w miejscu i mierzył nas groźnym spojrzeniem. Wykonałam kilka szybkich ruchów rękami i stworzyłam kilka strzał które latały koło mnie i łuk. Złapałam łuk i czekałam, aż tygrys rzuci się na nas. Cofnęłam się o kilka kroków i w drugiej ręce już trzymałam strzałę. Byłam gotowa w każdej chwili uderzyć.

Offline

 

#35 2009-09-30 19:25:44

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Wodospad Senkai

Jak zahipnotyzowana patrzyła na zwierzę. Wiedziała, że jeśli będzie wyglądała na wystraszoną - tygrys się na nich rzuci. W normalnej sytuacji natychmiast rzuciłaby się na zwierzę, ale teraz, gdy towarzyszyła jej ta brunetka, nie mogła jak gdyby nigdy nic zacząć walczyć. Spojrzała na Triss wzrokiem "Jeśli chcesz, możesz zacząć".

Offline

 

#36 2009-10-02 12:41:52

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Wodospad Senkai

Triss nie bardzo wiedziała czy ma strzelać, czy też nie. Coś jej nie pozwalało tego zrobić.. Sama nie wiedziała co. Lubiła zwierzęta, każde. Trzymała ciągle łuk.. strzeliła, lecz nie trafiła w tygrysa. Ku jej zdziwieniu zrobił zwinny unik. Złapała za drugą strzałę, znowu strzeliła, znowu chybiła.

Offline

 

#37 2009-10-03 20:05:09

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Wodospad Senkai

Yutaka ciężko westchnęła i pokręciła głową z pogardą. Z oczu brunetki wyczytała, że dziewczyna się boi. Boi się zabić zwierze. Ona sama też nie przepadała za zabijaniem zwierząt, ale jeśli go nie zabiją, ono zabije je. Ta krwawa zasada dominowała w jej życiu. Jeśli ty go nie zabijesz, on zabije ciebie. Chcąc, nie chcąc ktoś musiał zrobić pierwszy krok, a w myślach prosiła, żeby to nie był tygrys. Brunetka strzeliła z łuku po raz drugi i chybiła - znowu. Yutaka teraz nie wytrzymała. Chwyciła sztylet umocowany z tyłu po wewnętrznej stronie pasa i z nieukrywaną wściekłością rzuciła w tygrysa. Jednak sztylet zgrabnie przeleciał obok zwierzęcia idealnie ścinając mu część futra i utkwił w pniu drzewa. Tygrys stał chwilę bez ruchu a następnie susem pobiegł w głąb lasu. Yutaka wpatrywała się w uciekające zwierze dopóki nie zniknęło jej z oczu, a następnie podeszła spokojnym krokiem i jakby nigdy nic wyciągnęła sztylet po którym została głęboka dziura w drzewie i włożyła go za pas.
- Nie ocenia się książki po okładce. - powiedziała tajemniczo wciąż stojąc tyłem do dziewczyny.

Offline

 

#38 2009-10-04 19:33:51

Nickia

Gość

Re: Wodospad Senkai

Off: Piszę jako Kin.

Gdy w domu pozostawiłam porządek, co ja nazywam porządkiem, czyli wszystko 'na błysk!', postanowiłam się przejść. Wybrałam spokojnie i odprężające miejsce, które zwykle dawało mi natchnienie do pisania - wodospad zwany Senkai. Wyłaniając się z ciemno zielonych liści koron drzew, ujrzałam dwie sylwetki młodych kobiet. Zaczęłam się im podejrzanie przyglądać. Nie bardzo interesowało mnie co robią. Gdy skończyłam, co trwało zaledwie minutę, podeszłam do srebrnej wody, usiadłam pod drzewem i wsłuchując się w plusk wody zaczęłam pisać piórem, które przed chwilą wyciągnęłam z torby wraz z notesem. Nie miałam weny. Jakoś tak naszło mnie, żeby pisać o ludziach. Rozglądnęłam się i znowu skupiłam wzrok na dwóch postaciach.

 

#39 2009-10-04 19:44:36

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Wodospad Senkai

Brunetka ciągle się nie odzywała. Zniechęcona już Yutaka podążyła wgłąb lasu podnosząc do góry dłoń w pożegnalnym geście. Szła sobie spokojnie, aż tu nagle zauważyła inną dziewczynę. Zaciekawiona podeszła, by przyjrzeć jej się bliżej. Ciekawość świata i ludzi była jej najsłabszym punktem.

Offline

 

#40 2009-10-04 19:52:53

Nickia

Gość

Re: Wodospad Senkai

Zajęta tym co właśnie robiłam nie zwracałam uwagi na to co się działo wokół mnie. Przecież nie działo się nic ciekawego...
"Chyba dziś nic nie napiszę..." - pomyślałam, lecz desperacko szukałam weny. Postanowiłam poszukać jej w otoczeniu. Rozglądnęłam się, a wzrok zatrzymałam tym razem na dziewczynie przyglądającej się mi. Mrużąc oczy krzyknęłam dziewczynie:
- Witaj!

 

#41 2009-10-04 19:55:56

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Wodospad Senkai

- Hmm... cześć. - powiedziała a jej wzrok natrafił na notatnik, który dziewczyna trzymała na kolanach - Piszesz coś? - spytała.

Offline

 

#42 2009-10-04 20:00:51

Nickia

Gość

Re: Wodospad Senkai

Uniosłam brew i popatrzyłam naiwnie na notatnik. Zaraz po tym na dziewczynę.
- Tak... - odpowiedziałam spokojnie, a nawet obojętnie. Wróciłam do pisania wiersza z nadzieją, że dziewczyna da mi spokój.

 

#43 2009-10-04 20:09:08

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Wodospad Senkai

Szczerze mówiąc nie obchodziło ją ani trochę co dziewczyna piszę w swoim notatniku. Ale ciekawość nie dała za wygraną. Bezszelestnie przemknęła obok dziewczyny i stanęła za nią. Jej oczy podążały wraz za piórem. Po pewnym czasie powiedziała cicho, jakby sama do siebie, ale jednak tak, by dziewczyna ją usłyszała.
- Masz niezwykle wrażliwą i romantyczną duszę, jak na osobę o tak ognistym temperamencie.

Offline

 

#44 2009-10-04 20:11:12

Nickia

Gość

Re: Wodospad Senkai

Podniosłam głowę i spojrzałam zimno na dziewczynę przez prawe ramię.
- Ognistym temperamencie? - spytałam jakby zdziwiona. Zaśmiałam się. Było w tym śmiechu troszeczkę szydery i wcale nie miałam nadziei, że dziewczyna tego nie usłyszy. - Och, zdziwiłabyś się... - spuściłam głowę i wróciłam do pisania.

 

#45 2009-10-04 20:18:25

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Wodospad Senkai

- Mówisz? - zapytała spokojnie - Nic mnie już w życiu nie zdziwi. - dodała po chwili i odwróciwszy się plecami do dziewczyny spojrzała na las. Liście szybowały na wietrze i delikatnie opadały na zieloną trawę. Szum wody uspokajał i koił ciało jak i duszę.
Yutaka wciągnęła nosem dużą ilość świeżego powietrza i zapytała dziewczynę:
- Jesteś pisarką?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.noth.pun.pl www.wonaruto.pun.pl www.kinofan3gp.pun.pl www.max-bakugan.pun.pl www.forumklasycl15lo.pun.pl