Avatar - Legenda Aanga


#796 2010-11-14 15:04:06

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

- Dziękuje.- Powiedziała gdy Sam puściła jej ubranie. Spojrzała na Mortreda nie za bardzo podobało jej się to jak się do niej zwraca.
- Grzeczniej co i po za tym już mówiłam czemu tu jestem i nie mam zamiaru się powtarzać. Spojrzała się w ich kierunku. Wyglądało na to, że omawiali jakąś ważną dla nich kwestie. Najwidoczniej jej towarzystwo nie było im na rękę przynajmniej tak jej się wydawało.
- Jak chcecie żebym poszła to mogę nie ma problemu.- Ruszyła w stronę wyjścia nie czekając na odpowiedź.

Offline

 

#797 2010-11-14 17:23:53

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Sam
Kiedy usłyszała słowa Dorme, w których dziewczyna chciała ją obronić, uśmiechnęła się nieznacznie.
- Nie musisz mnie bronić. Poradzę sobie... - powiedziała Sam. Próbowała zatuszować tę pomyłkę, którą popełnił Mortred. Powiedział do niej "panienko". Cóż, to nie było wskazane. Aczkolwiek Dorme mogła wziąć to za zwykłą pogardę, niż za pomyłkę Mortreda.
- Sądzę, że nie musisz sobie iść. Być może się przydasz. - dodała dziewczyna. Dorme była cenna. Chyba umiała walczyć, a to mogło się przydać. Mortred i Shinju byli z lekka pogruchotani i walka w ich stanie mogła tylko owy stan pogorszyć.

Offline

 

#798 2010-11-14 18:51:13

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Shinju

Mortred 'zgasił' światło i zrobiło się całkiem ciemno. Mortred, sądząc po tonie głosu, raczej nie był zadowolony z przymusowego zaciemnienia. Musiała minąć krótka chwila, zanim choć trochę przyzwyczaiła się do ciemności. Wprawdzie ledwo co widziała, ale zawsze to lepiej niż nic.
- To nawet nie to co możesz zrobić a czego nie możesz... - powiedziała do Dorme. - Niespecjalnie nam by się podobało, gdyby po okolicy biegał ktoś, kto wie gdzie jesteśmy i być może domyśla się co planujemy zrobić... Możesz uznać, że jesteś naszym jeńcem i idziesz z nami...


Goodbye

Offline

 

#799 2010-11-14 20:34:47

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Sam
- Jeniec? - Sam zrazu się ożywiła. Pocieszyła ją taka perspektywa. Cóż, dziewczyna była naprawdę chora psychicznie i raczej nie zapowiadało się na poprawę.
- Shinju... Masz genialne pomysły. Że na to nie wpadłem. - powiedziała Sam, uśmiechając się lekko. Musiała póki co udawać Eijiego. Co wyjątkowo nie szło jej na rękę.

Offline

 

#800 2010-11-14 20:46:50

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

- Jeniec?! Jaki niby znowu jeniec. W życiu się na to nie zgodzę. Nie ma mowy. A tak po za tym jeśli się nie z godzę to co mi niby zrobicie. I w czym ja niby mam wam być potrzebna? Zatrzymała się i spojrzała się w ich kierunku. Ta perspektywa jakoś jej nie odpowiadała, ale trudno się dziwić raczej nikt nie chciałby zostać jeńcem.
- Nie i to w cale nie jest dobrym pomysłem. Przynajmniej dla mnie bo dla was to raczej bez różnicy.

Offline

 

#801 2010-11-14 20:54:57

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Mortred

Usłyszał słowa Dorme, które padły pod jego adresem. Jakoś go irytowała - a powodów było kilka; sama ona, która ich śledziła, co mu się niezbyt podobało, oraz to, że był ogólnie lekko tym wszystkim poddenerwowany i to też na to oddziaływało. Wolał się na razie nie odzywać. Ciężko mu to przyszło, ale jednak dał radę.
Oczywiście... - mało brakowało, by zamiast pomyśleć, mruknąłby to z lekką złością w tonie, ale do tego nie doszło. Na słowa o jeńcu zdziwił się trochę, a okazała to tylko jego mina. Zaraz jednak lekko uśmiechnął się kącikiem ust, częściowo dlatego, jak zareagowała na to Sam. Obejrzał się za siebie również zatrzymując się. Patrzył na Dorme, której reakcja w sumie go nie dziwiła. Sam nie reagował, a czekał na to co powie Sam-Eiji albo Shinju.

Offline

 

#802 2010-11-14 20:56:17

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Shinju

Pokiwała pobłażliwie głową. Wprawdzie w ciemności Dorme i tak jej nie mogła zobaczyć, ale zrobiła to i tak. No, cóż siła przyzwyczajenia...
- Oj, Dorme, Dorme... Nas jest tróje, nie licząc naszego futrzanego przyjaciela a ty tylko jedna, więc radziłabym współpracować... - wyciągnęła dłoń i popchnęła Dorme przed siebie, żeby tamta nie mogła kombinować i uciekać. - A teraz ruszamy dalej!


Goodbye

Offline

 

#803 2010-11-14 21:00:24

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Sam
Uśmiechnęła się lekko na słowa Shinju. Cóż, dziewczyna ją wprawiła ją w podziw swoim zachowaniem. Nawet bardzo...
- Raz, raz, raz! A jak tylko próbujesz zwiać, to Cię wypatroszę jak flądrę! - powiedziała donośnym głosem. Podobała jej się taka odrobina tyranii. Cóż, dawno nie miała okazji do czegoś takiego.

Offline

 

#804 2010-11-14 21:28:48

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Trochę się zezłościła kiedy Shinju popchnęła ją. Zatrzymała się i spojrzała się na nich.
- No dobra skoro już tak koniecznie chcecie żeby z wami poszła to mogę przynajmniej wiedzieć po co i gdzie. Bo jak już  z wami idę to chyba mam prawo wiedzieć gdzie. Może jest was trójka i ten wstrętny futrzak, ale jakoś nie sądzę, żeby wam tak łatwo ze mną poszło. Wiem, że może nie wyglądam groźnie, ale pozory mylą.

Offline

 

#805 2010-11-15 14:42:30

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Mortred

Na temat tego wszystkiego się nie odzywał, ale w sumie to ona sama na początku za nimi szła. No i niby tak, zawsze mogła się przydać... Ale nie o tym głównie teraz myślał. Bardziej chciał iść do przodu, niż tu stać.
- A może się tak pośpieszyć? - odezwał się po jakimś czasie swojego milczenia. - My tu stoimy, a przecież atakują miasto! - dodał, podkreślając ostatnie słowa, między innymi podnosząc głos. Już chwilę ich postój trwał, kto wie, co tam się akurat dzieje...

Offline

 

#806 2010-11-15 21:31:01

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Sam
- Taa... Faktycznie, macie rację... A teraz z drogi! Jakoś nie widzę powodów do stania jak te widły w gnoju. - powiedziała Sam, idąc pierwsza dość żwawym krokiem. Denerwowało już ją powoli czekanie, aż mości pan i mości panie raczą ruszyć tyłki i zobaczyć, co się dzieje w Ba Sing Se.
- Idioci. - zamruczała cicho, upewniając się, że nikt jej nie słyszy. Teraz liczyło się dla niej tylko dotarcie do Ba Sing Se. Nic więcej.

Offline

 

#807 2010-11-15 21:44:45

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Shinju

Westchnęła ciężko. Wcale jej się nie uśmiechało iść do miasta, które było oblegane. Ale reszcie się najwyraźniej spieszyło. Jeszcze Sam rozumiała, w środku znajdował się jej chłopak i pewnie się martwi. Mortred... No tak, on był z tych bohaterskich, co nigdy nie przepuszczą okazji, żeby się wykazać. Miało to jakiś urok, ale co jak co, ale ona najbardziej ceniła zdrowy rozsądek.
- No to idziemy! - zawołała ruszając za Sam. - Ale nie widzę powodu do panikowania, Ba Sing Se jest w stanie sporo wytrzymać, to i tak od razu nie padnie!


Goodbye

Offline

 

#808 2010-11-15 22:06:53

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

- Zaraz, zaraz jaka wojna o co wam niby chodzi? I po co ja niby miałabym tam z wami iść? Nawet nie wiem kto atakuje. I z kim ja tam mam niby walczyć? Jak już mam tam z wami iść to przynajmniej chce w jakiejś części wiedzieć co ja mam tam robić?- Spojrzała w ich kierunku była trochę zdezorientowana tym wszystkim. Ruszyła za nimi jak trzeba to trzeba, ale na dal za bardzo nie wiedziała o co w tym wszystkim chodzi.

Ostatnio edytowany przez dorci (2010-11-15 22:24:18)

Offline

 

#809 2010-11-16 20:38:27

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Sam
- Dobra! Cholera, drażni mnie twoje gadanie! Powiem coś na odczepnego, ja mam tam przyjaciela, który równie dobrze może teraz sobie leżeć martwy! Zapytaj się teraz ich, a mnie daj święty spokój! Cholera jasna! - Sam uniosła się niespotykanym gniewem. Starała się przynajmniej w najmniejszym panować nad emocjami. Teraz wyszło to wszystko spod kontroli. Przyspieszyła kroku, nie zamierzała oglądać ich twarzy ani słyszeć ich głosów. Była zirytowana całą sytuacją... Wybuchem, Reiko i atakiem na Ba Sing Se. Bolała już ją głowa od tych rozmyślań.
- Szlag was trafi! - krzyknęła na cały głos Sam.

Offline

 

#810 2010-11-16 21:31:26

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Shinju

Odciągnęła Mortred'a i Dorme nieco do tyłu, żeby Sam mogła się w spokoju wywściekać i pozłościć.
- Spokój ma być! - zażądała stanowczym głosem. - Po pierwsze, nie wrzeszczeć mi w tunelu, bo się może zawalić. Po drugie, jeśli wszystko jest tak, jak potrzeba to nikt z nikim nie będzie walczyć. Wpadamy do miasta, zabieramy co trzeba i wracamy tą samą drogą. A teraz cicho sza i maszerujemy!


Goodbye

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ksm.pun.pl www.cohorsnawi.pun.pl www.tyry.pun.pl www.zabimedrzec.pun.pl www.gronckyrecords.pun.pl