Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#76 2010-03-26 23:51:00

Sadness

Gość

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

-Nie wiem...-Powiedziałem drapiąc się po głowię prawą ręką. Ziewnąłem i zakryłem usta ręką. Siadłem koło dziewczyny i poprawiałem moją bluzę.
Poprawiłem mój miecz i pas od niego po czym dmuchnąłem w kosmyk.

 

#77 2010-03-27 00:13:29

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Siedziała obok chłopaka, bawiąc się swoim nowym kubkiem z kamyków którymi się kiedyś miała zwyczaj bawić. Nadal zastanawiała się gdzie idą.
-Co ty masz z tym mieczem? - zapytała, patrząc się na ziemię. Bardzo go lubił, ale ona tak samo lubiła swoje kamienie. To też taka dziwna mania.

Offline

 

#78 2010-03-27 08:01:58

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Słońce było już widać na horyzoncie. Wstawało powoli, jakby krwawo. Liście drzew przybierały krwisty kolor jutrzenki. To nie mógł być przypadek, ale znak. Kruki wisiały nad koroną lasu. Nie krakały. Coś wyczuwało się w powietrzu, jednak nie wiadomo, co to było.
Odetchnęła. Nie spała praktycznie całą noc, ale nie była zmęczona. Ani trochę. Patrolowanie sprawiało jej przyjemność. Przynajmniej mogła się na coś przydać, a w razie niebezpieczeństwa zawsze lepiej jest być przytomnym niż na wpół śpiącym. Spojrzała na wilka, który smacznie spał u stóp drzewa, na którym siedziała. Wczorajszy dzień był bardzo zaskakujący. Poznała chłopaka niemającego poczucia humoru i miłego do bólu mężczyznę. Spojrzała na niego.
- Śpisz? - zapytała.

Offline

 

#79 2010-03-27 10:23:02

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Minato

Minato uciął sobie krótką drzemkę, jak można było zauważyć. Jedna ręka opierała mu się na kolanie, a jedna zwisała luźno. Przetarł jedną z nich oczy.
- Nie... - Zaczął, z początku lekko ospałym głosem. - Już nie. - Dodał chłopak, już rozbudzony.
" Nie spałem długo, ale wystarczy... " - Pomyślał. Oderwał jedną, krótką, małą gałązkę i kręcił nią palcami.

Offline

 

#80 2010-03-27 10:36:00

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

- To dobrze. - powiedziała. Spojrzała na ludzi stojących na ziemi - Ci na dole widocznie też się obudzili. Chyba nie spali za dobrze. - uśmiechnęła się lekko do siebie. Wyciągnęła z kieszeni kawałek chleba i ostrożnie rzuciło go w gęstwinę. Isan złapał go w locie i od razu spałaszował.

Offline

 

#81 2010-03-27 10:41:33

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Minato

Chłopak spojrzał w prawą stronę, w dół. Tak, rzeczywiście się obudzili. Spojrzał zaraz na wilka.
- Zdolnego masz zwierzaka. - Powiedział z lekkim uśmiechem. Niepokoiła go lekko ta kula, lub to coś, co chłopak wyrzucił w krzaki. Póki zasnął, kątem oka zdołał to zauważyć. Krzaki były jednak na szczęście nieco dalej, więc obawy jego nie były duże. Minato nie miał co zrobić z ręką, więc zwyczajnie złapał za jakąś odrastającą obok, wyżej gałązkę.

Offline

 

#82 2010-03-27 11:07:36

Sheball

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-02-23
Posty: 364
Punktów :   
Imię:

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Zaku


Świeciło już słońce, a jego promienie padały wprost na głowę Zaku. Chłopak obudził się i przeciągnął. Obtarł rękawem od bluzy oczy i wstał. Poszedł do łazienki, obmył twarz i zjadł śniadanie. Rzucił Kodzie jedzenie po czym wyszli na dwór, by się przejść. Zaku włożył ręce do kieszeni i szedł przywitać się z Toshiro i Sam. Miał nadzieje, że nie śpią. Gdy szedł w stronę górki zajrzał jeszcze w krzaki, w których leżała trucizna. "Dobrze, że się nie wylała."- Pomyślał i wsadził truciznę do kieszeni od jego bluzy. Wszedł na górkę, zszedł z niej i podszedł do nich.
-Widzę, że nie śpicie ?-Zapytał i popatrzył się na drzewa, na których siedzieli tamci ludzie. Podrapał się prawą ręką w tył głowy i znów wsadził ją do kieszeni.


"Nie ma mioda, nie ma pomoca!"
"Nie umrzesz, aż do śmierci!"

Offline

 

#83 2010-03-27 11:09:57

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Podparła głowę rękami, patrząc na tego wilka. Niemal każdy kto mieszkał w Ba... w ruinach Ba Sing Se miał zwierzątko. Ale teraz nie było czasu na myślenie o zwierzątkach. Patrzyła na wschodzące słońce i przeciągnęła się.
-Co do spania... Ja się w miarę dobrze wyspałam, a on- wskazała na Toshiro- on niekoniecznie.
Sam spała pod ziemią, tam każdy ruch mogła wyczuć. A od ludzi na drzewach było bardzo trudno wyczuć jakieś wibracje. Chyba że jakieś biegające zwierzaki mogły przeszkodzić dziewczynie we śnie. Ale nie może się z tym zdradzić, że jest Magiem Ziemi. Tylko każdy kto był w Ba Sing Se mógł to wiedzieć... Czyli całkiem sporo osób.
Wraz ze wschodem słońca przejaśnia się w głowie... - pomyślała Sam.
-Zaraz... Zaraz... - dziewczyna podparła podbródek dłonią. - Ja cię widziałam. W Ba... w ruinach Ba Sing Se- wycelowała palec wskazujący w tamtą dziewczynę.

Offline

 

#84 2010-03-27 11:22:28

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Spojrzała ukradkiem na dziewczynę. Zmrużyła oczy.
- Patrzą na nas... - szepnęła. Nagle poznała dziewczynę. Ach, to ta z Ba Sing Se! Ostrożnie schowała się za liśćmi. Miała nadzieję, że ona jej nie poznała.

Offline

 

#85 2010-03-27 11:29:37

Sheball

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-02-23
Posty: 364
Punktów :   
Imię:

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Zaku


Koda podbiegł do jakiegoś wilka. Ostrożnie zbliżał się do niego, ale był w dużym odstępie od niego. Przeskoczył przez krzaki i stanął koło wilka. Mały usiadł i merdał swoim małym, puszystym ogonkiem. Zaku nie zauważył, że Koda gdzieś pobiegł i usiadł. Ziewnął i dopiero zauważył, że nie ma koło niego łośka. Wstał i rozglądnął się.
-Nie widziałaś gdzieś Kody ?-Zapytał dziewczyny. Podrapał się po głowię i schował ręce do kieszeni.


"Nie ma mioda, nie ma pomoca!"
"Nie umrzesz, aż do śmierci!"

Offline

 

#86 2010-03-27 11:33:27

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Minato

Minato spojrzał kątem oka na ludzi, stojących na ziemi. Mało obchodziło go to, że patrzą się w tą stronę... Wstał, podpierając się prawą ręką i mimo wszystko, schował się kawałek za liśćmi drzewa tak, że mało go było widać. Dmuchnął jak zwykle swoje włosy, gęsto opadające na jedno oko. Przejechał palcami po nich w tym miejscu, gdzie miały kolor biały. Założył rękę na rękę i kątem oka patrzył na ludzi przez liście.

Offline

 

#87 2010-03-27 11:37:54

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Zbliżyła się do drzew ostrożnie. Jedna dłoń była zaciśnięta w pięść, przygotowana na atak. Druga swobodnie układała się wzdłuż ciała.
-Po co chowasz się za liśćmi? I tak wiem kim jesteś- powiedziała Sam znudzonym głosem i wskazała na dziewczynę wolną ręką.

Ostatnio edytowany przez Skorka (2010-03-27 11:47:32)

Offline

 

#88 2010-03-27 11:53:50

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Wyjrzała zza liści. Tak, poznała ją. To ta sama dziewczyna, przez którą pół Ba Sing Se legło w gruzach. Zmarszczyła lekko brwi.
- Skąd możesz wiedzieć kim jestem, skoro nie znasz mego nazwiska? - zapytała dziewczynę.

Offline

 

#89 2010-03-27 12:09:31

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

Nadal utrzymywała znudzoną minę, nie odpowiadając na to pytanie.
-Dziękuje za to co zrobiłaś w Ba Sing Se. - powiedziała Sam, zamieniając pięść z powrotem w dłoń. Miała tym razem szczere zamiary. Nie chciała nikogo zabić, a tym bardziej osoby która chciała ją wykupić za swoje pieniądze. Jednak czasami wola walki dziewczyny wygrywa z rozsądkiem.

Offline

 

#90 2010-03-27 12:34:56

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Las Niedaleko Ba Sing Se - część północna.

- Nie ma sprawy. - powiedziała. To nie mógł być przypadek, że ją tu spotkała. Nic nie dzieje się bez powodu. Przynajmniej według deterministów. - Co ty tutaj robisz? - spytała po chwili.
Tymczasem Isan zbudził się z krótkiej drzemki. Widząc małego łośka zawarczał cicho. Łosiek spojrzał na niego przestraszonym wzrokiem. Wilk zamerdał ogonem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutospbf.pun.pl www.cesaroki.pun.pl www.razem.pun.pl www.elektrotechnikaniestac.pun.pl www.battlefield3-hod.pun.pl