#256 2010-11-29 07:09:07

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Port

Uśmiechnęła się lekko do niego, ale jakoś nie miała humoru. Wypiła wszystko co znajdowało się w kieliszku. Dolewając sobie kolejną porcję.
- To dobrze, że nie będziemy tu za długo bo nie miałabym jakieś szczególnej ochoty zostać tu na dłużej, ale gdzie pójdziemy potem wymyśl coś bo ja nie mam pomysłu. A to niby czemu by Cię zlinczowali co? I nie myślisz, że o wiele bardziej rozsądniej byłoby w ogóle tu nie przychodzić i pójść gdzieś indziej?  – Zaśmiała się lekko i wzięła dużego  łyka z kieliszka.
- Lepiej mnie dzisiaj pilnuj bo jak nie mam humoru to potrafię sporo wypić. – Dopiła wszystko co znajdowało się w kieliszku wlewając sobie jeszcze następną porcję.

Ostatnio edytowany przez dorci (2010-11-29 14:54:20)

Offline

 

#257 2010-11-29 20:11:29

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Port

- Lubię ten lokal, mają dobry alkohol i przyjemną atmosferę. Nie przepadają za moim widokiem... powiedzmy że ja i Tempus dokonaliśmy ryzykownego czynu dla dobra ogółu.- powiedział i się zaśmiał. Wziął kolejny łyk wina.- Właściwie mi to nie wadzi.- uśmiechnął się.
- Tylko czemu miałabyś mięć zły humor? Życie przecież jest piękne.

Offline

 

#258 2010-11-29 20:50:27

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Port

Spojrzała się na chłopaka na początku nie wiedziała co mu powiedzieć. Milczała tak przez pewien czas. W końcu powiedziała.
- Moje życie nigdy nie było piękne. Z resztą sam dobrze o tym wiesz. A po za tym nie mam humoru bo jestem zmęczona, nic mi się nie chce a na dodatek jak za co kol wiek się biorę to nie wiem jakbym się starała to i tak nie wyjdzie. I nawet nie próbuj mnie pocieszać bo Ci to na pewno nie wyjdzie. A ty tak właściwie pamiętasz swoją rodzinę? Bo ja o swojej chciała bym szybko zapomnieć. – Wskazała na zabandażowaną rękę.

Offline

 

#259 2010-11-29 21:26:07

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Port

Chłopak zaśmiał się słysząc wypowiedź dziewczyny.
- Rodzina? Nie żartuj, my nie posiadamy rodziny, żaden z nas, i nie ma praw jej posiadać. Nawet nie miałem okazji poznać tych tak zwanych rodziców. Osoby które mnie wychowywały też nie są moją rodziną i nie chcę by nią były, jak z resztą vice versa.- chłopak dolał sobie wina.- To właśnie nas różni Dorme, ja posiadam w życiu realną, namacalną wartość do której zawsze się mogę zwrócić, zaś ty.... szukasz własnej drogi, a łatwo ją zgubić.

Offline

 

#260 2010-11-29 21:39:01

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Port

Spojrzała się na chłopaka jakoś specjalnie nie chciało jej się gadać.
- Skończmy ten temat bo jakoś za specjalnie nie poprawia mi to humoru wręcz przeciwnie. To co porobimy? Może gdzieś się przejdziemy. Mam ochotę opuścić to ponure miasto i pójść w odrobinę ciekawsze miejsce. Ale za bardzo nie mam pomysłu gdzie może ty coś wymyślisz? – Uśmiechnęła się szyderczo. Dopiła to co miała w szklance. Wstała z krzesła czekając na chłopaka. Chwile tak stała, ale nagle do głowy przeszedł jej pewien pomysł więc z lekkim uśmiechem powiedziała.
- Wiesz co a może byśmy się wybrali nad jezioro albo inne tego typu miejsce. – Powiedziała to bez chwili zastanowienie. Gdy to powiedziała uśmiech zszedł z jej twarzy i szybko dodała.
- Chociaż nie wiem czy to taki dobry pomysł. Nie mam żadnego stroju i nie chciałabym zamoczyć bandażu. – Wskazała na rękę. Tak naprawdę nie chodziło jej oto po prostu głupio jej było się przyznać, że nie umie pływać więc zaczęła szukać różnego rodzaju wymówek.

Ostatnio edytowany przez dorci (2010-12-01 20:36:26)

Offline

 

#261 2010-12-02 20:36:53

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Port

Chłopak uśmiechnął się.
- Jezioro nie jest takim złym pomysłem.- Chłopak wstał i podszedł do dziewczyny- nie powinnaś się martwić o strój, mogę ci jakiś kupić, a co do opatrunku to zawsze można go zmienić. Tak właściwie to skąd masz te ranę, nie przypominam sobie byś ją wcześniej miała?

Offline

 

#262 2010-12-02 21:32:32

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Port

Spojrzała się na chłopaka i lekko się uśmiechnęła.
- Wiesz co ja w cale nie chce żebyś mi cokolwiek kupował mam pieniądze, więc mogę sobie sama strój kupić. A co do tej ręki to dziwi mnie, że się nie domyśliłeś. No dobra, ale nie zaszkodzi wyjaśnić. Kiedy włączyłam ze swoim ojcem ten dźgnął mnie nożem w rękę i to by było na tyle. – Uśmiech zszedł z jej twarzy i spuściła głowę.

Offline

 

#263 2010-12-06 21:46:23

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Port

Chłopak spoważniał, podszedł do dziewczyny.
- Nie martw się, wszystko będzie dobrze.- objął dziewczynę.- Chodźmy, nie mam ochoty tu przebywać.- Chłopak wyszedł z gospody prowadząc dziewczynę.

Offline

 

#264 2010-12-07 16:42:26

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Port

Uśmiechnęła się lekko i wyszła z gospody za chłopakiem.
- W porządku nic mi nie jest i wcale się nie martwię. Po prostu chce o tym zapomnieć jak najszybciej. – Popatrzyła się na chłopaka. Zaczęła się co raz mocniej uśmiechać.
- No to gdzie pójdziemy co? Nad jezioro czy chcesz gdzieś indziej iść?

Offline

 

#265 2010-12-09 22:00:17

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Port

Chłopak zamyślił się na chwilę.
-  W sumie to nie jest zły pomysł. Dawno nie miałem okazji odpocząć,  i sądzę że nam obu przyda się jakaś forma relaksu, po tych wszystkich wydarzeniach jakie miały miejsce.. Ale najpierw wypadałoby kupić ci jakiś strój, no chyba że oczywiście jakiś posiadasz.- mówiąc to odsunął się od dziewczyny rozglądając się za straganami.

Offline

 

#266 2010-12-09 22:05:21

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Port

Chłopak zamyślił się na chwilę.
-  W sumie to nie jest zły pomysł. Dawno nie miałem okazji odpocząć,  i sądzę że nam obu przyda się jakaś forma relaksu, po tych wszystkich wydarzeniach jakie miały miejsce.. Ale najpierw wypadałoby kupić ci jakiś strój, no chyba że oczywiście jakiś posiadasz.- mówiąc to odsunął się od dziewczyny rozglądając się za straganami.

Offline

 

#267 2010-12-10 20:19:14

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Port

Spojrzała się na chłopaka i się uśmiechnęła. Podeszłą do niego i powiedziała.
- W sumie nie mam bo myślałam, że mi się taki nigdy nie przyda. A po za tym sama sobie kupie.- Położyła mu rękę na ramieniu. Uśmiechnęła się lekko i trochę się zawstydziła bo nie umiała pływać. A jakoś jej się wydawało, że chłopak potrafi i może się z niej nabijać, ale raczej powinien o tym wiedzieć skoro mieli iść razem nad jezioro.
- Wiesz lepiej żebyś wiedział, że ja nie umiem pływać. Nigdy jakoś nie było okazji do nauki.

Offline

 

#268 2010-12-10 21:16:51

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Port

Chłopak uśmiechnął się do dziewczyny.
-Nigdy nie jest za późno by się nauczyć.- zbliżył się do dziewczyny obejmując ją. - W końcu musi być ten pierwszy raz. Najpierw powinniśmy zacząć od kupna jakiegoś stroju.- mówiąc to rozejrzał się wokół.
- Musimy tylko znaleźć odpowiednie stoisko....- chłopak szedł powoli rozglądając się.

Offline

 

#269 2010-12-10 22:04:50

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Port

Uśmiechnęła się lekko i sama też zaczęła się rozglądać.
- Wiesz no i tak się założę, że nie dał byś rady mnie nauczyć pływać przez ten czas jak będziemy nad jeziorem bo ja nie jestem dobra w takich rzeczach. No i wiesz jakoś za specjalnie nie chce Cie tym męczyć. Chciałeś odpocząć a ja nie jestem aż taka pojętna jak się zdaje.- Uśmiechnęła się lekko i spojrzała się na chłopaka.

Ostatnio edytowany przez dorci (2010-12-10 22:43:23)

Offline

 

#270 2010-12-10 22:13:51

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Port

Chłopak uniósł jedną brew.
- Sądzisz że nie dam rady ciebie nauczyć? No proszę a więc to wyzwanie.- uśmiechnął się dając dziewczynie całusa w czoło- To dla mnie na pewno również będzie forma odpoczynku, my, najemnicy nawet odpoczywając, męczymy się. Nie martw się, nauczenie ciebie pływania nie będzie dla mnie problemem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pazdziernik2008.pun.pl www.l2espada.pun.pl www.konohaxcenter.pun.pl www.kjszymocice.pun.pl www.bakugan-mistrz.pun.pl