Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#61 2010-10-04 21:19:17

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Morze

Stuknął dziewczynę palcem w czoło.
- Niewiedza może ciebie ocalić, ale jeżeli tak ci na tym zależy to powiem ci o tym krótko. Wśród nas, wilczurów imiona pozostają znane tylko członkom bractwa. Są one święte, ponieważ to jedyne co mamy po naszym poprzednim życiu, po naszych rodzicach... nie mamy prawa go wymawiać by ukryć naszą tożsamość przed przeciwnikami. A co do picia, takie rzeczy zdarzają się raz na tydzień.- roześmiał się mówiąc to zdanie.

Offline

 

#62 2010-10-04 21:35:43

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Morze

Spojrzała się na chłopaka po czym klepnęła go z całej siły w plecy. Nie było to może silne uderzenie bo sama nie należała do grona silnych osób.
- Dobra krótka odpowiedź mi w zupełności wystarczy. Raz na tydzień? Raz na miesiąc to już zdecydowanie za dużo. Powiedz mi czemu mnie ze sobą zabrałeś i co chcesz w zamian i nie wykręcaj się. Teraz to już musisz mi powiedzieć i tym razem nie odpuszczę tak szybko.

Offline

 

#63 2010-10-04 22:10:17

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Morze

- Nie musisz się o mnie martwić, poradzę sobie. A to czemu ciebie zabrałem... mam swoje powody, wszystkiego się dowiesz gdy ty pozałatwiasz swoje sprawy, ja zaś zajmę się swoimi.- podparł się o ścianę przymykając oczy.- tyle powinno ci wystarczyć.

Offline

 

#64 2010-10-04 22:20:08

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Morze

- Nie chce tak długo czekać chce teraz wiedzieć.  No powiedz co Ci szkodzi? Przecież i tak się dowiem więc co to za różnica czy teraz czy potem. Uśmiechnęła się do chłopaka mając na dzieje, że coś tym wskóra.
-  A czemu nie chcesz mi tego powiedzieć? Gdybyś powiedział nie męczyłabym Cię tyloma pytaniami.

Offline

 

#65 2010-10-05 15:55:41

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Morze

- Mam swoje powody, przede wszystkim lubię być tajemniczy. Wszystkiego się w końcu dowiesz, po co teraz? Niepotrzebnie tylko męczysz mnie jak i siebie tymi pytaniami. Uspokój się i poczekaj, wszystko się wyjaśni.- znów otworzył oczy by przyjrzeć się dziewczynie.

Offline

 

#66 2010-10-05 16:45:28

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Morze

Spojrzała na chłopaka i z lekkim uśmiechem powiedziała.
-  Na prawdę musze tyle czekać żebyś mi w końcu powiedział czego ode mnie chcesz. A zresztą lepiej żebyśmy już o tym nie rozmawiali bo widzę, że i tak nic od Ciebie nie wyciągnę. A tak po za tym to czemu mi się tak przyglądasz?

Offline

 

#67 2010-10-05 17:02:41

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Morze

Uśmiechnął się ironicznie.
- Bez powodu, zupełnie bez powodu.- zaśmiał się ponownie przymykając oczy.- Wybacz ale jestem przeklęcie zmęczony i muszę odpocząć.- wstał by pójść na środek pokoju i się położyć.
- Picie alkoholu ma swoje efekty uboczne...- powiedział ziewając.

Offline

 

#68 2010-10-05 19:18:50

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Morze

Spojrzała na i chłopaka i powiedziała.
- Dobrze odpoczywaj ja się porozglądam po statku. I może lepiej połóż się na łóżku ja już na nim spać nie będę. Uśmiechnęła się i wyszła z kajuty zaczęła się rozglądać po statku. Zauważyła, że dopływają do jakiegoś lądu. „Niedługo dopłyniemy. Mam nadzieje, że nie zostanę tam długo”. Pomyślała.

Offline

 

#69 2010-10-05 21:51:16

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Morze

Chłopak spał przez jakiś czas na chłodnej podłodze.W końcu obudził się, rozglądając się dookoła. Dorme nie było... wyszedł z kajuty. Przeczesywał statek aby odnaleźć dziewczynę. W końcu ją odnalazł.
- Jak widzę dopływamy do brzegu.- powiedział podchodząc do dziewczyny.

Offline

 

#70 2010-10-05 22:04:55

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Morze

Obróciła się gwałtownie słysząc czyjś głos. Zobaczyła chłopaka i z lekkim uśmiechem powiedziała.
- Możesz się tak następnym razem nie skradać bo mnie wystraszyłeś. Tak w końcu dopływamy i mam nadzieje, że długo tam nie zabawie. Nie znam się, ale za jakąś godzinę powinniśmy już tam być. Tak mi się przynajmniej wydaje. A tak w ogóle jak się spało?

Offline

 

#71 2010-10-05 22:32:03

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Morze

- Masz szczęście, ja tam trochę postoję. Musze załatwić parę spraw. A co do snu... powiedzmy że to był bardziej odpoczynek, ja nie miewam snów ani koszmarów, na szczęście.- powiedział spoglądając w zbliżający się ląd.

Offline

 

#72 2010-10-05 22:46:03

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Morze

- Mówiąc, że długo tam nie zabawie miałam na myśli, że nie dłużej niż kilka dni bo w dzień czy dwa chyba nie dam rady wszystkiego załatwić. Fakt faktem koszmary to nic przyjemnego, ale sam sen w sobie nie jest taki zły. Ja nawet lubię śnić. Cały czas patrzyła się na zbliżający się brzeg. Chciała żeby statek zaczął płynąć szybciej. „ I szybciej się tam znajdę tym szybciej  stamtąd wyjadę”. Pomyślała.

Offline

 

#73 2010-10-06 16:11:40

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Morze

- O ile to przeżyjesz.- powiedział do siebie.- Wiesz że płyniesz do jaskini lwa?? Jestem ciekaw jakie pseudo ideały tobą kierują że chcesz wrócić do rodzinnego domu by wykonać swoją zemstę. Ale oczywiście ja nie mam wpływu na twoją decyzję.

Offline

 

#74 2010-10-06 17:03:59

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Morze

Spojrzała na chłopaka. W jednej chwili była spokojna a w następnej zaczęło ją ogarniać przerażenie. Słowa Kamikaze ruszyły w niej strach, który od dawna próbowała w sobie stłumić. Zaczęła się cofać. Strach zaczął ją paraliżować. Dla niej nagły natłok myśli o śmierci i powracające wspomnienia było czymś co przelało czarę. W końcu upadła na ziemie. Próbowała się uspokoić, ale nie mogła. Z każdą chwilą strach rósł do granic możliwości. Wiedziała, że skoro jest tak blisko to nie może się poddać, ale powtarzanie sobie tych słów w głowie nie dawało rezultatów wręcz zaczęło ją to jeszcze bardziej stresować. Złapała się za głowę i łzy stanęły jej w oczach za nic nie mogła się uspokoić. To ją po prostu przerosło.

Offline

 

#75 2010-10-06 21:35:02

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Morze

Spoglądał na dziewczynę ze spokojem. Oczywiście załamanie... w większości wypadków ludzie rezygnują ze swoich zamiarów. Podszedł do dziewczyny kładąc jej rękę na ramieniu.
- Nie martw się, lek jest normalny, dobrze o tym wiem. Dasz radę, w końcu ci na tym zależy, prawda?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumklasycl15lo.pun.pl www.noth.pun.pl www.kinofan3gp.pun.pl www.vregimentironforge.pun.pl www.max-bakugan.pun.pl