Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#736 2010-05-13 19:37:24

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Las Jet'a

Dziwiła się zachowaniem Mortreda, czemu się denerwować z powodu jednej nie do końca dobrej odzywki. Stanęła obok Toshiro, trzymając ręce w kieszeniach i patrząc na tę szopkę. Ktoś myśli że chce się przedstawić? Nie! Nie przedstawiała się ludziom którzy bynajmniej nie wyglądają na sojuszników. Podobny charakter może jedynie łączyć. Zaczęła się czuć co raz mniej oryginalna, kiedy wiadomo że jedna osoba jest dość zbliżona do niej, jeśli chodzi o takie bzdety typu osobowość. Dobra, nie chciałoby się jej za specjalnie przejmować tym. Ważne że jest póki co w gronie przyjaciół.

Offline

 

#737 2010-05-13 19:54:08

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Las Jet'a

Mortred

Zatrzymał się i odwrócił, nie puszczając kołnierza zbroi mężczyzny. Chrapnął, a Mortred odruchowo spojrzał na niego. Obawiał się, że środek może jeszcze nie tak długo potrwać.
- To idziecie? - Spytał, patrząc na Sam, Shiro, Angel i ostatecznie kątem oka na tą nowo przybyłą. Rozglądnął się po jakichś krzewach, czy może nie ma jakiegoś dobrego do tego, żeby wymajstrować jakiś nasenny środek. Nie było niczego, tamte zioła dawno minęli, no ale środek powinien jeszcze pociągnąć trochę...

Offline

 

#738 2010-05-13 20:07:52

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Las Jet'a

Skinęła głową ze znudzoną miną. Nie zamierzała ujawniać swoich magicznych zdolności przez swój sposób podróży jak łażenie po byle jakich tunelach byle jakich kretoborsuków. Kolejny nudny dzień, ale trzeba jakoś żyć. Teraz to już wszystko jej się wydawało dobijająco nudne. Nie ma takiego słowa na określenie co teraz czuła. W każdym razie nie zamierzała rozmawiać, bo zanudziło by ją to dodatkowo. Spuściła głowę i szła dalej, rozglądając się od czasu do czasu.

Offline

 

#739 2010-05-13 20:12:50

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Las Jet'a

Mortred

Skinął głową, po czym odwrócił się i ponownie szedł w przód. Właściwie trochę spóźni się, jak nie bardzo - miał być rano. No, ale jak dobrze pójdzie nie dostanie od Sigmy. Przy tych myślach uśmiechnął się do siebie i przymknął oczy. Uciekł myślami od teraźniejszości, a iść szedł. Przypomniała mu się Katasuki. Pierwsza osoba, z którą bardziej się zapoznał. Może się jeszcze z nią spotka kiedyś. Darzył ją sympatią, miła, fajna osóbka. Miło się rozmawiało.

Offline

 

#740 2010-05-13 20:24:42

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Las Jet'a

Kira

- Nie, nie do ciebie. - powiedziała obojętnie - Do tego imbecyla, co mnie zrzucił. - dodała z oburzeniem zaciskając ręce w pięści.
Przyjrzała się dokładnie zgromadzonym. Nikogo nie poznała, co było wręcz oczywiste. Zapewne ani jedna osoba, którą zna nadal żyje. Otrzepała spódniczkę i spojrzała na odrapane kolana, z który ciekła krew. Prychnęła i zakładając ręce na piersi zapytała.
- Dokąd zmierzacie? - twarz nie okazywała żadnych emocji. Żadnego cienia zainteresowania.

Offline

 

#741 2010-05-13 20:36:45

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Las Jet'a

Zerknęła na jej twarz. Nie sądziła że była jakoś specjalnie tym zainteresowana.
Jeszcze jedna do kompletu...
-Nigdzie... Póki co nie szukamy towarzyszy drogi, gdybyśmy jednak zmienili zdanie, to damy ci o tym informację- powiedziała lekceważącym tonem i minęła dziewczynę. No co może zrobić jej taka zwyczajna dziewczyna. Nie wyglądała na maga, ani kogoś potężnego, więc zamierzała ją zlekceważyć i iść sobie dalej w stronę tęczowej krainy... Wróć! Do Ba Sing Se.

Offline

 

#742 2010-05-13 20:39:11

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Las Jet'a

Mortred

Uśmiechnął się pod nosem z powodu zachowania Sam. Rozśmieszyło go jej wypowiedź, ale nie chciał wtrącać się do dyskusji. Ciekawe, co tamta odpowie, wydaje się mieć równie cięty język. Ktoś ją zrzucił? To ktoś tu jeszcze jest? No nic, okaże się, może przed jego nos ktoś wyskoczy, zeskakując z drzewa.

Offline

 

#743 2010-05-13 20:52:48

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Las Jet'a

Kira

Nie patrzyła na dziewczynę. Wlepiła wzrok w całkowicie inną stronę. Mimo to do jej uszu dotarło każde słowo.
- Spoko. - odezwała się - To podam ci mój adres, to w razie czego wyślesz mi wiadomość pocztą. - obejrzała się do tyłu na wolno oddalającą się dziewczynę. Nie wyglądała na mocarza. W gruncie rzeczy żadna osoba z tej czwórki nie wyglądała na taką. W każdym bądź razie ona sama na taką nie wyglądała, ale lubiła oceniać innych po wyglądzie. Splunęła w krzaki i podrapała się po podbródku.

Offline

 

#744 2010-05-13 20:58:17

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Las Jet'a

-Piękny tekst- powiedziała i przewróciła oczami. Stała w miejscu, mając wciąż zabawę ze wkurzania tej biednej dziewczynki. Mogła być i starsza, ważne że jest póki co dobrze.
-W szkole Cię tego nauczono? Kiepskiego nauczyciela złapałaś- uśmiechnęła się szyderczo. Była odwrócona tyłem do dziewczyny, więc nie patrzyła jej się w oczy i nie widziały swojego wyrazu twarzy. Rozrywka była niesamowita.

Offline

 

#745 2010-05-13 21:01:43

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Las Jet'a

Mortred

Raz idą, raz stoją. Ale poobserwuje tą genialną wymianę zdań. Stanął na pozór obojętny, odwrócił się do obojga. Puścił kołnierz a mężczyzna leżał teraz całkiem na ziemi. Podrapał się z tyłu głowy. Złapał się prawą ręką nagle za lewą, po prostu nagle pojawił się na niej pulsujący ból. Nie lubił takiego czegoś. Ale po jakimś czasie przeszło, więc puścił i stanął prosto, jak wcześniej.  Właściwie oparł się o drzewo obok bokiem.

Offline

 

#746 2010-05-13 21:02:07

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Las Jet'a

Kira

Ciągle nie okazywała żadnych emocji. Dziewczyna była zuchwała, to musiała przyznać. Wbrew wszystkiemu miała niezłą zabawę.
- W przeciwieństwie do ciebie ja chodziłam do szkoły. - powiedziała przechylając głowę lekko w lewo.

Offline

 

#747 2010-05-13 21:11:55

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Las Jet'a

-Zawsze lubiłam się śmiać- uśmiechnęła się szyderczo, w dalszym ciągu nie odwracając głowy. No tak, tak zwane śmianie się nie w tych sytuacjach co trzeba. Nadal stała, nie zamierzając się ruszać.
-Do cholery, powtórzysz to, bo było tak śmieszne że muszę posłuchać jeszcze raz- wkurzanie kogoś swoim uporem należy do ulubionych zajęć życia. Jak zwykle...

Offline

 

#748 2010-05-13 21:19:38

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Las Jet'a

Kira

Spojrzała na nią sceptycznie.
- Nie widzę w tym niczego zabawnego. - powiedziała obojętnie wzruszając ramionami - Przynajmniej dla osób o zdrowym umyśle. - założyła ręce na piersi. Cofnęła się o pół kroku do tyłu, do cienia. Nie lubiła stał w słońcu. Ale samo słońce było bardzo przydatne, dajmy na to w sprawie pożaru.

Ostatnio edytowany przez Bernkastel (2010-05-13 21:19:53)

Offline

 

#749 2010-05-13 21:24:46

Sadness

Gość

Re: Las Jet'a

Toshiro

-Idziesz? Nie mam zamiaru stać tu i słuchać ich kłótni. - Powiedziałem.
-Heh. - Zaśmiałem się cicho, do siebie. Założyłem ręce po czym dmuchnąłem w kosmyk, opadający na twarz. Szedłem dalej, w głąb lasu. Gdy szedłem koło Sam zaśmiałem się jeszcze raz i popatrzałem w liście.

 

#750 2010-05-13 21:27:59

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Las Jet'a

-Igrasz z ogniem, dziewczynko... Igrasz z ogniem, a to grozi poparzeniami. - powiedziała Sam i uśmiechnęła się kącikiem ust. Ta sytuacja bynajmniej ją śmieszyła. Ciekawe kto pierwszy wycofa się z tej gry. Poczuła że dziewczyna idzie nie w tę stronę co potrzeba, czyli w tył.
-Boisz się ciemności? Nie sądziłam, powinnaś mnie o tym uprzedzić. Zabrałabym jakieś światło- nadal nie zamierzała przerywać tych dyskusji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamemetin2.pun.pl www.pomoc-drogowa.pun.pl www.redtube.pun.pl www.flashmobbielsko.pun.pl www.bringyourownbeer.pun.pl