Avatar - Legenda Aanga


#106 2011-01-08 12:18:04

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Omashu

Widząc stan dziewczyny wspiął się na wóz by móc wziąć dziewczynę na ręce. Razem z nią zszedł na dół. Delikatnie postawił dziewczynę na nogi. 
- Proszę bardzo, to dla mnie żaden problem.- powiedział z uśmiechem.

Offline

 

#107 2011-01-08 12:35:46

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Omashu

- Dzięki, wiesz jestem trochę zmęczona i jakoś mnie ta cholerna rana boli. Nie chce po prostu sprawiać Ci kłopotów. – Uśmiechnęła się lekko.  I zaczęła powoli iść przed siebie.
- No to gdzie chcesz iść? –W prawdzie była trochę głodna i chętnie by coś zjadła, ale na razie mogła by się bez tego obejść.

Offline

 

#108 2011-01-08 13:22:22

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Omashu

Chłopak na rozejrzał się.
- Tam widzę jakąś dobrą gospodę.- powiedział wskazując na lokal znajdujący się w pobliżu.- Zjemy coś i odpoczniemy po tym ciężkim dniu.... no i może napiję się czegoś mocniejszego... tak w ramach odzyskania spokoju ducha.- uśmiechnął się ironicznie.

Offline

 

#109 2011-01-08 20:13:00

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Omashu

Uśmiechnęła się lekko. I trochę zwolniła tempo chodu i tak szła już wolno, ale przez tę cholerną ranę było jej ciężko się poruszać. Pociągnęła chłopaka na rękę i powiedziała.
- Mógłbyś zwolnić? Wiem, że i tak nie idziesz za szybko, ale mnie to bardzo boli z trudem idę. Wiem, że ostatnio sprawiam kłopoty, ale chyba nie masz mi tego za złe?- Na jej twarzy pojawił się słodki uśmiech.

Offline

 

#110 2011-01-09 00:46:32

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Omashu

Chłopak uśmiechnął się do dziewczyny uroczo.
- Wiesz co, mam lepszy pomysł.- powiedział. Wziął dziewczynę na ręce.- Jak widać będę musiał ci pomóc.- mówiąc to wraz z dziewczyną wszedł do  lokalu. Rozejrzał się za wolnym miejscem. Podszedł do wolnego stolika z powrotem stawiając dziewczynę na nogach.
- Panienka pozwoli- odsunął dziewczynie krzesło.

Offline

 

#111 2011-01-09 21:53:20

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Omashu

Uśmiechnęła się do chłopaka. Kiedy wziął ją na ręce mocno chwyciła się jego szyi. Lekko się zarumieniła kiedy ją niósł. Gdy ją postawił uśmiechnęła się i powiedziała.
- Dziękuje, ale sama bym sobie poradziła. Wiesz jeszcze umiem chodzić więc to nie było potrzebne. Ale i tak dziękuje. –  Wspięła się na palce i oparła się rękami o jego ramiona. Na początku trochę się wahała, ale ostatecznie pocałowała chłopaka dość namiętnie w usta i usiadła na krześle.

Offline

 

#112 2011-01-10 22:10:51

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Omashu

Uśmiechnął się do dziewczyny.
- To dla mnie żaden problem.- usiadł na krześle.-  Dwa kieliszki i dzbanek czegoś mocniejszego!- krzyknął w stronę właściciela.
- Ach no tak, i dwa talerze jakiegoś gorącego posiłku!- ponownie krzyknął. Chwycił za swoją gurdę potrząsając ją, była prawie opróżniona...

Offline

 

#113 2011-01-10 22:33:04

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Omashu

Uśmiechnęła się do chłopaka. Faktycznie była trochę głodna. Nagle podszedł do niej jakiś chłopak. Przysunął sobie krzesło do stolika i się uśmiechnął. Zaczął się patrzeć na Dorme. Położył jej rękę na kolanie i pocałował w policzek. Dziewczyna natychmiast wstała i uderzyła go z całej siły w twarz.
- Za co to było? – Zapytał się z nieukrywanym zdziwieniem w głosie. Dziewczyna spojrzała się na niego morderczym wzrokiem.
- I jeszcze się pytasz? – Wyszła z pośpiechem z baru czekając na Kamikaze za drzwiami.

Offline

 

#114 2011-01-10 22:46:52

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Omashu

Widząc nieznajomego cały dygotał.
- Wybrałeś sobie złe miejsce i zły czas chłoptasiu...- powiedział cicho. Stanął chwytając za krzesło. Gwałtownym ruchem uderzył nim amanta prosto w głowę. Żeby jeszcze to doprawić kopnął go z całej siły  w brzuch. Nie zwracał uwagi na jęki chłopaka. Spojrzał na przerażonego kelnera z zamówieniem. Chwycił miskę z daniem i dzbanek wina.- Macie tu dobra obsługę ale popracujcie nad klientami!- powiedział głośno spoglądając na świeżą ofiarę.
- Jeśli dowiem się że kiedykolwiek próbowałeś zrobić podobny numer, wrócę do ciebie, a wtedy już nie będę miły.- mówiąc to wyszedł i poszedł w stronę dziewczyny.- Proszę, smacznego- podał dziewczynie miskę z gorącym daniem. Sam wziął łyk wina z dzbana. I wszystko na koszt lokalu....

Offline

 

#115 2011-01-11 18:13:48

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Omashu

Spojrzała się na chłopaka. Wzięła od niego miskę zdaniem i zaczęła jeść była dość głodna. Trochę bała się zapytać co się tam stało. W końcu ciężko i spojrzała się na niego dość niepewnym wzrokiem. Złapała go za rękę.
- Słuchaj co Ci jest? Wydaje mi się, że się czymś denerwujesz. Jeżeli chodzi o to co się przed chwilą stało to się nie martw. I chyba nie zrobiłeś czegoś głupiego co?

Offline

 

#116 2011-01-13 20:37:55

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Omashu

Chłopak spoglądał na dziewczynę ze spokojem, w końcu odezwał się.
- Nie martw się, to nic wielkiego, zaraz mi przejdzie.- powiedział biorąc kolejny łyk alkoholu.- Jeśli chodzi o tego kmiotka to żyje... chyba, nie interesuje mnie to byleby tylko nie chcieli mnie zlinczować, mają tu za dobre lokale.- mówiąc to uśmiechnął się ironicznie.

Offline

 

#117 2011-01-13 21:00:36

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Omashu

- Co mu do cholery jasnej zrobiłeś co?  Czy choć raz nie możesz sobie odpuścić i nie robić. Naprawdę odpuść sobie takie rzeczy czasami. Czy ty nie rozumiesz, że jak ktoś będzie od Ciebie silniejszy to Ci coś jeszcze zrobi? Tak ciężko Ci to pojąć. – Spojrzała się na chłopaka. Trochę się martwiła o niego. Nie wiedziała czemu, ale tak było.
- I w ogóle chce wyjechać z tego miasta. Wyrwała chłopakowi butelkę z rąk. Wzięła głęboki oddech i powiedziała.
- I zobaczę, że coś pijesz albo robisz coś na podobę tego co przed chwilą a Ci się dostanie, rozumiesz?

Offline

 

#118 2011-01-14 21:41:10

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Omashu

- Wolałabyś by dam mu spokój?- spytał chłodnym tonem-  Należało mu się. I nie boję się silniejszych. Nie lękam się tego ze ktoś mnie pokona lub  zabije.- Gdy dziewczyna zabrała mu z dłoni źródła upojenia spojrzał na nią niezadowolony.
- Co ty robisz?!  To dobry alkohol który nie powinien się zmarnować- powstrzymał się przed gwałtownymi ruchami i załapał głęboki oddech.- Dokąd chcesz się udać?

Offline

 

#119 2011-01-14 22:37:34

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Omashu

- Wiesz co na pewno wolałabym żebyś dał mu spokój. Nie potrzebnie się pakujesz przeze mnie w kłopoty. – Westchnęła ciężko. Wzięła kilka głębokich oddechów by się uspokoić nie za wiele jej to dało. W końcu powiedziała.
- Czy ty do cholery jasne nie umiesz zrozumieć, że ja się martwię? – Była jeszcze gorzej wzburzona. W końcu nie wytrzymała i wylała cały alkohol na ziemie.
- A to żeby Cię nie kusiło.

Offline

 

#120 2011-01-16 20:58:56

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Omashu

Patrzył na to co zostało z wspaniałego napitku. W jego oczach widać było gniew, lub frustrację.
- Miło że się o mnie martwisz- powiedział zachowując jakimś cudem spokój.- Ale potrafię sobie dać radę, zawsze dawałem. I poza tym zmarnowałaś bardzo dobry alkohol z nieznanych mi powodów. - nadal spoglądał na resztki alkoholu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wonaruto.pun.pl www.noth.pun.pl www.kinofan3gp.pun.pl www.max-bakugan.pun.pl www.forumklasycl15lo.pun.pl